Wpis z mikrobloga

@ZjemCiKeczup:
u mnie kiedy temperatura przekraczała próg startu to nie wskakiwały po prostu na 40% obrotów przykładowo tylko skakały cały czas między 39% a 0% dopiero kiedy temperatura byłą kilka stopni ponad progiem start/stopu to zaczynały pracę ciągłą. Gigabyte nie widział problemu w tym, że wentylatory głupieją. Problem jest znany od rtx2070 windforce. W necie znajdziesz ludzi z tym samym problemem.

Jeśli tak jak ja masz #!$%@? na punkcie kultury pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koorekk:

Głównie mam słuchawki na uszach, więc szczerze mówiąc pewnie nie będę tego słyszał. Zresztą nawet jak będzie mi to przeszkadzało to zmienię krzywą wentylatorów.
  • Odpowiedz
@koorekk: Tak, nie słyszałem, żeby się załączały i wyłączały. Jedynie samo chłodzenie jest trochę głośnawe bo potrafi z automatycznie wrzucić nawet 70-75% obrotów wentylatorów według msi afterburner, więc sobie zrobiłem własną krzywą. Jest ciszej, a temperatury 2 stopnie jedynie więcej.
  • Odpowiedz
@ZjemCiKeczup: Teraz ciekawe czy to jest przypadłość jedynie potrójnej konfiguracji wiatraków od gigabyte czy na przykład gaming x trio od MSI na którego się czaję też będzie miał taki problem..
  • Odpowiedz