Wpis z mikrobloga

Elo wykopki, mam problem z moim kontem na Tibii xD otóż mam konto, które mam z 15 lat i nie mam teraz do niego dostępu, bo zmienili teraz logowanie, że jest na meila i wszystko byłoby spoko wpisac meila na tibia.com dostalbym meila zwrotnego z passami i po kłopocie tylko, że ten meil już tak jakby nie istnieje bo to było założone na jakiejś lokalnej skrzynce jak chce wejść tam na strone to jest info, że strona juz nie dostepna xD napisałem do supportu, bo kupowałem pacca z 2-3 razy, ale takie pytanie czy moge coś jeszcze zrobić i czy w ogóle to możliwe, żeby to odzyskać ?

#tibia #tibiazwykopem #tibiafaq
  • 17
@danzaxkuduro: na tibi com można zamówić klucz, który wyrabia nowego recover keya którym nie mając dostępu do maila czy passów można wyrobić nowe hasło i zmienić maila. kosztuje taki klucz około 30zł i przychodzi pocztą na adres na które konto było zarejestrowane.
@frems: no ale jak oni to zwyryfikują ? mógłbyś to jakoś dokładniej wytłumaczyć bo sytuacja jest troche skomplikowana, że nie mam nic dosłownie, bo przez 14 lat konto co miałem to cały czas były te same dane i pamiętam, że raz zmieniałem hasło albo login albo i to i to nie pamietam juz, bo kumpel chciał pograć wiec zmieniłem dane, żeby były inne niż te co mam na fejsie :/ Jak