Wpis z mikrobloga

w sumie tesla 3 nie jest taka tragiczna pomijając ten tablet który wygląda jakby to był telewizor, wyświetlacz na jakimś uchwycie, paskudnie psuje wrażenie wizualne, brak zegarów przed kierownicą też lipa, jadąc spalinowym 90 km/h dobrej marki nie czujemy prędkości a co dopiero elektrykiem jak nic nie warczy, jednak mi brakuje czegoś przed kierownicą bo na prędkościomierz trzeba się patrzeć z boku, czas ładowania 20-30 godzin trochę długi ale zasięg 350-400 km po mieście chyba robi robotę, za 150 000 mogę kupić

NO ALE #!$%@? Z TEJ RECENZJI DOWIEMY SIĘ TYLKO, ŻE ZAJEBIŚCIE PRZYSPIESZA

a mógłby np. skoro ją ma na tydzień jechać z Kielc do Trójmiasta i zobaczyć jak na A1 się zachowuje, jak z zasięgami, czy planowanie ładowania jest czasochłonne, wziąłby kogoś kto ma spalinowy i porównać ale to będzie kolejna recenzja typu - to mi się podoba, to nie ale zajebiście przyspiesza kurnia nr konta macie pod opisem filmu

#mocnyvlog
  • 5
@astri: Za duzo wymagasz od grubaska. On wzial te tesle nie na recenzje, tylko dla kasy (bo mu pewnie odpowiednio zaplacili + tydzien uzywania samochodu).
Swoja droga to ulaniec jak zwykle zaniza cene. Wspominal o 200-250k, a tymczasem za 200k to nawet bieda wersji sie w PL nie kupi.