Wpis z mikrobloga

@bslawek Sam sie nad nia zastanawiam. Albo ta, albo mlodsza siostra Snowproof. Do focusa mk2 w kombi ktos poleca?

W mojej miejscowości drogi sa utrzymywane "na bialo" duzo tez nawiewa z okolicznych pól w miejscach gdzie nie ma zabudowy mam tez spory i długi podjazd właśnie po zazwyczaj bialej drodze, ale do pracy jezdze jakies 20km m.in. autostradą.
@bslawek: Jak nie mieszkasz w górach to kup sobie https://www.oponeo.pl/model-opony/michelin-crossclimate- (przykładowy link) Obecnie już na nich 4 sezon i bardzo polecam. Powiem nawet, że już mi się zwróciły bo nie robiłem przez ten czas przekładek z letnich na zimowe (sam robiłem przekładki całych kół z tyłu na przód raz na rok a później tylko wyważenie za grosze). Po tym sezonie zimowym na wiosnę zamawiam nowy komplet :)

Nie sprzedaję opon Michelin
@ks2m: Czy może u siebie też zauważyłeś efekt "odpadającego koła" na parkingach w supermarketach? Chodzi mi o np. mocne skręcenie kół przy wyjeździe z parkingu. Za pierwszym razem pomyślałem, że na prawdę coś się urwało a później po kilku testach wyszło, że to jednak przez te opony. Lamele się po prostu załamują i stąd taki efekt ;)
Jak były nówki sztuki nieśmigane to dawały spokojnie radę w śniegu około 30cm. Na