Wpis z mikrobloga

Dobra a teraz przyznać się, kto polecił mi ten paździerz - Angel Beats?

Szczerze to chyba najgorsze do tej pory obejrzane przeze mnie anime, któremu daje mocne 3/10 ¯\(ツ)_/¯

Nie wiem szczerze mówiąc, czym ludzie się tak podniecają bo ocenki na szindenie i innych stronkach ma całkiem ok i na tym też się przejechałem, bo do tej pory miałem jakieś zaufanie do społeczności animowców ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego taka ocenka i dlaczego mi się nie podobało?
Chyba głównie z powodu zmarnowanego potencjału i zwykłych niedociągnięć w historii - najbardziej mnie wkurzało chyba to, że wszyscy bohaterowie są w jakimś nowym dziwnym świecie i na dobrą sprawę nie starają się go nwm eksplorować - dopiero pod koniec jak walczyli z cieniami to ten co był największy i najsilniejszy nagle wyskakuje podczas walki i mówi, że krył się w górach (co kurła?! to tam były góry?!).

Inny grzech tego anime chyba kompletnie wyjebongo w jakieś wątki poboczne, ja akurat lubię jak po za głównymi bohaterami/bohaterem mam też rozbudowane wątki poboczne niczym w telenoweli xD gdy ktoś za plecami coś knuję itp. tutaj z kolei było 100% tylko głównego bohatera i ewentualne poznawanie historii innych postaci, ale to też nie tak, że bohater i widz żyli tym przez kilka odcinków, ale historia na zasadzie "chlip chlip, miałem ciężko bo nie zagrałem na kołatce w Filharmonii w Kulen" po czym już w następnym odcinku wszyscy mają to gdzieś, nawet jeśli taka postać była wręcz jednym z głównych antagonistów (tutaj akurat pieje do wątku zastępcy, który gdy został przewodniczącym zachowywał się niczym Animowy Adolf a nagle już w ciągu 1 odcinka był best friend z innymi lol).

Dodatkowo związane z 1 i 2 - historia tych ludzi do żyli pod ziemią w kopalni. Na dobrą sprawę to ile było odcinków o tej kopalni - 1,2? A tak to ci sobie na powierzchni żyją a tamci mają zajob na dole i Bóg jeden wie co się z nimi dzieje ¯\
(ツ)_/¯

Anime słabe i mam poczucie straconego czasu. Przyznam, że zakończenie jest całkiem ok i chyba stąd ludzie dawali te wysokie ocenki, ale mi bardziej podobało się Plastic Memories pod względem uczuciowym.
#anime #angelbeats #opinia #animedyskusja #mangowpis
H.....a - Dobra a teraz przyznać się, kto polecił mi ten paździerz - Angel Beats?

...

źródło: comment_9pI3Ecx7lLGTeQrnh2N2RNHqa3UfbLMA.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Hans_Landa:

wole jak jest jeden koleś i robi podchody do jednej


Dusk Maiden of Amnesia
One Week Friends
Clannad

Clannad możesz przyśpieszyć na liście do oglądania. Jak przebrniesz przez pierwsze kilka głupawych odcinków to potem będziesz na 100% zachwycony. Jestem tak tego pewny, że jeżeli Ci się nie spodoba, to oddam Ci @Pas-ze-mna-owce na własność.
  • Odpowiedz