Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Lenovo T61 wersja 14'' panorama, wbudowany WWAN, w granicach ~650 zł można dostać, o parametrach rzędu C2D 2.0, 2GB RAM, 120GB HDD.

Natomiast co do WWANa to raczej z takim co obsłuży orange, ale Aero nie za bardzo - moduły pod aero są droższe o ok. 60 zł
@ElCidX: Ah, przypomniało mi się jeszcze jedno, w tej cenie można też dostać x61, albo x61s, część z nich też ma antenki do WWANA i w sumie do 600 zł powinno się zmieścić. Ewentualnie nieśmiertelny Dell D630 - tylko gdybyś go brał, pod żadnym pozorem nie bierz wersji z grafiką nvidii
@orchis1565: Ale karta pod pcmia by działała, jak to wygląda bo nie orientuję się w tej materii? Ile by kosztowała bateria nowa do takiego laptopa? To Ty handlujesz tymi laptopami dobrze pamiętam? :)
@ElCidX: tak, pod pcimcię by działała, jak tylko taką masz to problem wwana z głowy ;) T61 ma i pcimcie i expresscarda, także tu jest dowolność, te mniejsze chyba tylko expresscarda, a D630 już nie pamiętam co. Nowa bateria zamiennik to ok. 120 zł, oryginały są duuużo droższe, ale kupując laptopa z reguły większość firm daje też gwarancję na baterię. U mnie wygląda to tak, że 6mcy gwarancji na laptopa, w
@ElCidX: Może tyle trzymać, sam mam podobnego - x200 i trzyma ok. 10h nawet ;) A u mnie w tej chwili tylko T61 14'' w panoramie jest, za 650 zł bazowo. Jakąś zniżkę pewnie mógłbym zrobić, wybrać ładnego z dobrą baterią i do tego wziąć go bez dysku, bo chyba mam prywatnie jakieś 80-gigowe plątające się, więc pewnie koło 500-550 by takie coś wyszło ;]
@ElCidX: Jakie ceny w orange to już nie pomogę, bo nie mam zielonego pojęcia jak to działa, natomiast sama karta na pcmcia, jeśli nie masz, jest w podobnych cenach co wwan. Na pcmcia ponoć te są dobre, a z wewnętrznych wwanów to pod lenovo bodajże f3507g, wygodniej, bo tylko pod baterię kartę sim się wkłada.