Wpis z mikrobloga

Mirki mam dość ważne pytanie do was. Dziadek będzie niedługo zmieniał samochód na mniejszy, ponieważ nie radzi sobie już ze Skodą Rapid. Kryteria to: czteroosobowy, benzynowy, zwrotny, ekonomiczny, radzący sobie na drogach ekspresowych. W związku z tym wpadłem na pomysł, żeby polecić mu Smarta Forfour 2 generacji (używany). Jednak na początek zapytam się was o opinię o aucie, i ewentualne wskazówki. Czy Smart się nada dal starszej osoby (79)? Budżet około 35 tys.

M1PH6_5 - Mirki mam dość ważne pytanie do was. Dziadek będzie niedługo zmieniał samoc...

źródło: comment_O7S5aru4ozUTuZJZ2fVTDLpXHpq1UuOv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Sam wiesz że jeśli ma problem z tak banalną rzeczą jak parkowanie, to z innymi, trudniejszymi też będzie problem. Przemyśl to bo dziadek narobi szkody i sobie i innym
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: nie uważasz że to już czas żeby dziadek pomyślał nad zakończeniem swojej kariery jako kierowca? zanim zrobi sobie krzywdę albo komuś? To że teraz sobie radzi to spoko ale nie zmienia to faktu że refleks nie ten i "głowa" też.
  • Odpowiedz
@r3solver: @frems: Prawe mowiąc sam bym się do takiego wariantu przychylał, ale sam rokrocznie uczestniczy w jazdach doszkalających i każdorazowo nie ma z tym problemów. Ostatnio jednak podjął decyzję o sprzedaży Skody, bo na mikroskopijnym blokowym parkingu miał przerysowany zderzak. Co o tym sądzić nie wiem. Doradźcie.
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: yyy szczerze mówiąc to nie. tylko ten system nie parkuje w całości sam. trzeba używać gazu i hamulca no i przełączać biegi (między R a 1)
  • Odpowiedz
A może nowe Renault twingo ? Małe maga skrętne (silnik z tylu) albo nowe aygo, oba są 5drzwiowe i w tych pieniądzach weźmiesz nowe auto, Jak trochę ponegocjujesz to możesz je fajnie wyposażyć w tej cenie.
  • Odpowiedz