Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło!! #koproswiat we #wroclaw, międzynarodowe środowisko, w biurze rozmawiamy wyłącznie po angielsku. Jakieś 30-40% to polskie korpoludziki ze stażem pracy 3-4 lata bez odczuwalnych podwyżek przez cały okres pracy.

HR zatrudniło Ukraińca, który przez 12 lat mieszkał w UK i ma przezajebisty akcent niczym mieszkaniec Liverpoolu od dziada pradziada. Przez błąd HR cała firma dowiedziała się o zarobkach naszego wschodniego sąsiada i zaczęło się ##!$%@?

HURR DURR JAK TO MOŻLIWE, ŻE NOWY DOSTAJE NA START PRAWIE DWA RAZY WIĘCEJ NIŻ MY! OD TRZECH LAT NIE MA ZNACZNYCH PODWYŻEK!! HURR DURR W DODATKU TO UKRAINIEC!!! XD


#!$%@? byli jak emerytowani policjanci na taksówce, którzy widzą auto z logiem ubera albo jak szerszenie w których gniazdo ktoś #!$%@?ł patykiem XD

Wynik całej akcji - 6 osób złożyło wypowiedzenie, dziewczyna z HR została zwolniona dyscyplinarnie, a Ukrainiec stwierdził, że #!$%@? taki kołchoz i rezygnuje z pracy XD
  • 91
@agaja: skoro nie widzisz zależności to jak mam Ci to uświadomić? Kościół z łatwością manipuluje społeczeństwem jeżeli to leży w jego interesie, w końcu po to został powołany. Jawność zarobków to tylko jeden ze sposobów na wskazanie obywatelom co mogą zmienić w.swoim życiu by żyło się lepiej.

i z łaski swojej nie wsiadaj ad personam na mnie i moje poglądy bo nawet nie miałaś okazji ich poznać, na razie przedstawiam wyłącznie