Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka miałam komputer który mógł uciągnąć tylko Icy Tower i Prehistorika 2. Za to ostatnio kupiłam sobie porządny sprzęt do pogrania w Wiedźmina 3, Cities Skylines itp.

Ale nigdy nie grałam w jakieś klasyki typu Diablo. Więc #pytanie do #gry i #pcmasterrace w co muszę teraz zagrać żeby nadrobić te zaległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 25
@RozkalibrowanaTurbopompa no każdy lubi co innego, zależy jaka kategoria/tematyka Cię jara, ja np wiecznie wracam do diablo II lod, całej serio gothic, the elder scrolls od morrowinda w górę, uwielbiam gierkę croc albo całkiem schizowe i dosyć stare paychonauts, z gier,o których warto wspomnieć jest na pewno jeszcze seria fallout (bez tacticksa), seria heroes (bez IV), z tych wymagających bardzo dużo myślenia polecam cezara, a jeśli masz problemy z myśleniem to posejdon/zeus
@RozkalibrowanaTurbopompa:
różne:
- jak Worms 2, to raczej proponuję Worms Armageddon - ten sam silnik, a dużo bardziej rozwinięta wersja i nadal wspierana update'ami; aczkolwiek pozycja raczej dla większej liczby osób niż 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przynajmniej zdecydowanie lepiej się gra na multi, choć jest też dość rozwinięty tryb dla pojedynczego gracza
- Giants: Obywatel Kabuto (polecam polski dubbing)
- Black And White
- Abe's
@RozkalibrowanaTurbopompa w nic. Te kultowe gry są kultowe, bo były perełkami w swoich czasach. W większości przypadków powrót do klasyków, to tylko zniszczenie obrazu tych produkcji, jaki sobie zachowaliśmy.
Teraz okazuje się, że gameplay już nie taki, że jednak gra nie jest tak rewolucyjnie nie liniowa itd.
Warto zagrać tylko w produkcji, które fenomen zrobiły historią opowiedzianą w grze (np. Gothic), ale odbiór klimatu też już nie będzie taki jak lata temu.