Wpis z mikrobloga

@krzysztof-aleksiejew: Jeszcze zależy jak poustawiasz, ja zostawiam bocznych obrońców permanentnie z tyłu razem z allanem - w takiej roli radzą sobie super. Manolas i Koulibaly to klasa sama w sobie. Handanovic solidny jak zawsze, chociaż nie wiem czy Donnaruma nie jest w tej fifie lepszy. Rabiot to najsłabszy element tego składu, ale ma wzrost to go trzymam bo reszta to krasnale, a bonaventura i pellegrini mają za słabą staminę na to
@ferinanto: no cośtam wjechało, np przyłożyłem swoją rękę do tego, że rebic podskoczył aż tak szybko z 3-4k do 8k, ale w tym roku nie było tak luksusowo jak rok temu gdzie wydropiłem po prostu bale'a

@xed: szybko się zmienia jego wartość, ale około 250k na PC
@Mesk: żeby wypadły to i 400 paczek by nie starczyło (poważnie), ale mniej więcej ~30 paczek otworzyłem żeby mieć początkowe fundusze na handel, a na początku liczy się szybkość, im szybciej wbijesz się w rynek tym łatwiej jest bo przez pierwsze 24-36 godzin niemal wszystko drożeje, w tym roku rebic, w tamtym nie pamiętam, 2 lata temu na eriksenie się dorobiłem itp. itd.