Wpis z mikrobloga

@CzymSie: Wydaje mi się, że samemu powinieneś sobie odpowiedzieć, czy dane gry na wyłączność Cię interesują. Pamiętaj jednak, że dużo gier na Nintendo to nie produkcje w stylu PS4 i Xboksa One. Mam na myśli, to że często występuje albo komiksowa grafika lub jest to pozycja w stylu anime.
@CzymSie: jeśli masz okazje do grania poza domem (dojazd w pociągu, długie przerwy w pracy, częste delegacje) to jak najbardziej warto. Jeśli jesteś fanem japońszczyzny i gier indie (najlepiej się w nie gra przenośnie) to też warto. Wrażenia są inne niż przy ps4 czy xone, nie jest to konsola do domu moim zdaniem.
@CzymSie: Dokładnie a do tego Switch jest 'zajebywany' portami gierek mobilnych z androida. No proszę Cię xD Poza grami nintendo ta konsola nie ma nic do zaoferowania i taka jest smutna prawda.
@CzymSie: Ja kupiłem konsolę z Mario, bo nie było wtedy w tym sklepie innych tytułów startowych. Wolałbym z Zeldą, a w późniejszym terminie była też z Diablo. Trudno. Mario wyłączyłem po krótkiej chwili - może kiedyś wrócę. W Zeldę pograłem kilkanaście godzin i na razie odłożyłem. Świat jest cukierkowy, a ja wolę bardziej dojrzałe. Chociaż gra mi się nawet podoba. Jednak jedna rzecz bardzo mi przeszkadza: strażnicy (czy jak ich tam