Wpis z mikrobloga

myślicie że jakby Tow. Wiesław Gomułka wstał ze zmarłych i obiecał #600plus to ciemny lud by to kupił?

i co się dzieje ze społeczeństwem współczesnym..

jak w tym tekście piosenki:

Może nie chcę zobaczyć wielu rzeczy,
Może ja naprawdę nie mam racji,
Wiem, że chaciałbyś zatrzymać mnie na zawsze,
Lecz ja nie dam ci tej satysfakcji.

i czy da się to jeszcze społecznie odwrócić?
#socjologia #kiciochpyta #neuropa
nutka-instrumentalnews - myślicie że jakby Tow. Wiesław Gomułka wstał ze zmarłych i o...

źródło: comment_g28t4QXHcP51bbVRgwsPvwWL4VejvJWO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: Doskonale wiem że Kurski tak mówił i doskonale też widzę że tutaj nie są użyte w formie cytatu. WIęc idź tłumaczyć że "swastyka to indyjski znak pokoju" gdzieś indziej, bo to ten sam gatunek kocopołów.
  • Odpowiedz
@motaboy: niestety tak traktują społeczeństwo - przykład najlepszy to bezczelne wciskanie niższych składek na zus i proporcjonalnych dla mirkoprzedsiębiorców jak oni nie mają nawet możliwości ewidencji rachunkowej takiej przy zwolnieniu vat i kwartalnym rozliczeniu składek.. to zwykłe oszustwo i kłamstwo, ale jakoś nie ma o tym mowy w mediach..
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Ponad 40% społeczeństwa ma inne zdanie na ten temat niż ty. I jeśli uważasz że to "ciemny lud" to jest to nic więcej jak pogarda, lekceważenie, lub przekonanie o właśnej wyższości - wybierz sobie.

Ja mam odruchy wymiotne jak słyszę właśnie te bzdury które wypisałaś - chcesz żebym cię nazwał "po imieniu", czy się wtedy obrazisz i wrzucisz mnie na czarną listę? A robisz dokładnie to samo.

Nie mam
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: W takim razie pozwól że jednak cię nazwię po imieniu. Jesteś głupia. Po prostu głupiutka. Żegnam. NIe mam ochoty się denerwować.

Generalnie pie*dolcie tak dalej w najlepsze. Im więcej, im dłużej będziecie tak pie*dolić, tym wyższe wyniki będzie osiągał PiS. Głupców nie da się niczego nauczyć inaczej niż przez kieszeń.
  • Odpowiedz
@motaboy: o nie było widać odpowiedzi

akurat widzisz że tutaj chodzi przed spodziewanym kryzysem niedługo.. sztucznie wywowłać biurokratycznie infjację na której rząd skorzysta, nie dość że podniesie sztucznie koszty pracy to jeszcze zbiurokratyzyje te składki na zus, zatem ryzyko i koszty

na marginesie to wg Twojego zdania np. rolnicy z krusu nie mogą prowadzić działalności i muszą płącić akcyzę kosztową od własnego
  • Odpowiedz