Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał poczytać to nawet fajnie napisane. Aczkolwiek zdaje się przez kogoś z #epiccash więc trzeba być czujnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem ciągle co sądzić o epic cash. W sumie to fork #grin. Podoba mi się zajebiście ich podejście do miningu. To że można równolegle kopać na CPU, GPU i Asic. Dzięki temu sobie kopię na lapku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czuję z tego projektu jakiś taki powiew, nie chcę napisać scamu, ale marketingu. Nie czuję w tym autentyczności.

Chociaż wiadomo BTC też ma maksymalistów i też można mieć wrażenie jak się ich czyta że BTC to ponzi XD

Więcej jest na reddit
https://www.reddit.com/r/epiccash/comments/d6d5wf/the_battle_of_mimblewimbles_comparative_analysis/

#bitcoin #kryptowaluty
O.....I - Jakby ktoś chciał poczytać to nawet fajnie napisane. Aczkolwiek zdaje się p...

źródło: comment_edMBPDDZgd4bMxCL9H6IUaYiM51D4zFy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: Szacun dla Twojej pracy i w sumie chyba umiejętności zmiany poglądów, pod wpływem faktów, a to w dzisiejszych czasach rzadkie i cenne . Pamiętam Twoje pierwsze wpisy na temat grina, w których twierdziłeś ze btc maxymalisci znaleźli sobie nastepna zabawke, bo modna, a tak naprawdę to cały ten Grin jest "o dupę rozbić". i Ty to udowodnisz. Wziąłeś sie za to od podstaw i doszedłeś do tego, ze dzisiaj na
  • Odpowiedz