Wpis z mikrobloga

@reddml: ten Korwin to jednak siedemdziesiecioparoletnie dziecię. Tyle lat w polityce i zero sukcesów. Nie bronię tu Stonogi, bo obaj są siebie warci - chodzi o to jakimi #!$%@? oni się zajmują ...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Moritz90 oni? Przecież to ten oszust karakan zwany stonoga zaczął ten cyrk. Szanujący się człowiek nie powinien przejść obojętnie nad publicznym szkalowaniem swojego wizerunku.
  • Odpowiedz
@reddml: tak oni, bo jeden to oszust, a drugi mitoman-wizjoner. Korwin to gość zachłyśnięty USA z lat niepamiętnych. Ogólnie jego pomysły to jedna wielka utopia, która nijak sprosta dzisiejszym problemom. Te bajki można było sprzedawać naiwniakom z lat 90. Bredzi jak cejrowski i reszta. Jemu to by pasowało najlepiej - niewolnik i pan. Niby liberał, ale ultra katolik... niby wolność, ale płaca minimalna jest beee, a wyzysk klasy robotniczej jak
  • Odpowiedz
@rencista: będzie, bedzie, popieram.
Weź tego Brauna: „szczęść Boże”. Ja na początku myślałem ze ten gość to jakiś komik i sobie generalnie żarty robi. To co on gada to jakiś sen wariata... no i ta sztuczna elokwencja i erudycja. Śmiech na sali ugółem.
  • Odpowiedz
@bastek66: No fajnie, super, rewelacja. Przecież to na jedno wychodzi. Albo zmuszamy ateuszy i innowierców do łożenia na KK, albo ich tam "batożymy" i finalnie zostajemy krajem katolickim 100%, więc nie ma znaczenia, czy tę stówę miesięcznie ktoś rzuca na tacę, czy ściąga mu się z podatków, pensji, itd.
  • Odpowiedz
@bastek66: Ateizacja nie ma z tolerancją nic wspólnego. Jak oni tam nienawidzą homoseksualistów, to nie dlatego, że jakiś cytat z ich fajnej książki to nakazuje. Tak już mają i już, nawet jak papaj broni LGBT, to polski katol i tak wie lepiej.

A co do ateizacji, ja myślę że ogólnie ludzie są mniej religijni niż mówią, że są. Politycy lubią udawać katolickich szurów i wydawać publiczną kasę na cele kościelne,
  • Odpowiedz