Wpis z mikrobloga

@Szab: ja czasem tamtedy przejezdzam, jest ciezko w godzinach szczytu z wyjazdem. Zarowno od strony jednosci jak i od trzebnickiej. Jak dojda tam nowi mieszkancy, to bedzie dramat.
  • Odpowiedz
@Szab: no jak bedziesz wynajmowal i cisniesz mpk to spoko, tylko jest tam dosc ciasno, bo duzo ludzi na niewielkim terenie, ograniczonym z kazdej strony.

Jak planujesz kupic, to zastanow sie mocno, tam nie ma jsk usprawnic sytuacji drogowej.
  • Odpowiedz
@Szab: Mieszkam tu rok ponad juz. Powiem tak - jak kupować to tylko z miejscem parkingowym pod ziemią (jak zauważył @CzysteWroclawskiePowietrze) . Jesli korzystasz ze zbiorkomu, to na Jedności i Trzebnickiej masz tramwaje co chwilę i praktycznie wszędzie, a to pare minut spacerkiem. Jak ktoś nie lubi tłumów to faktycznie średnio, bo tu jest gesto jak na sąsiednim Nadodrzu, ale za to masz sporo sklepów, przedszkola, kawiarnie, lodziarnię, leklerka, no
  • Odpowiedz
@Szab: @CzysteWroclawskiePowietrze: Hałasu żadnego od ulic nie słysze, jedynie słychać czasami pociagi na Nadodrze, no ale to wiadomo, przejedzie i po hałasie (ciezko to nazwać hałasem). Co do jakości, akurat pracuje z praktycznie wszystkimi deweloperami we Wrocławiu, więc mam zawodowe porównanie. I VD dla mnie to górna średnia półka, to jest jeden z powodów dla których ich wybrałem, bo jakośc mają naprawdę dobrą jak na nie bycie "premium/prestiżowym" itp. itd.
  • Odpowiedz
@Szab: największy dla mnie minus to miejsca parkingowe, przyjeżdżam tam często do znajomych i jest 0 miejsc publicznych do zaparkowania. Jedyna opcja jaką tam widziałem to można pod sklepem Leclerc zaparkować (3h za darmo).
  • Odpowiedz