Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie, aby ograniczyć głupawe komentarze pod Pana postami, proszę dodawać tzw. tagi, czyli po znaku # (shift-3) bez spacji wpisać jedno słowo, którym można opisać treść postu. W tym wypadku można wpisać na przykład #zdjecie, #litwa, a w postach zawierających skany wyroków i innych dowodów wstawić tag #dowody. Uprzyjemni to korzystanie z serwisu zarówno nam, jak i Panu.
  • Odpowiedz
@Musiek_: @spatsi:

Inspiracją dla mnie było to: http://wyborcza.pl/1,75248,14269752,Lech_Walesa_na_Wykopie__Dziesiatki_zdjec_z_podrozy.html (przewinęło się gdzieś przez wykopalisko.

Gdy w końcu Wałęsa przestawił się na nowy serwis, zasypał internautów dziesiątkami zdjęć z podróży do Ułan Bator. "Sorki, panie prezydencie, ale nie mógłbyś wrzucić tych zdjęć w jednym wpisie" - doradza jeden z internautów. A prezydent odpowiada z rozbrajającą szczerością: "jak to zrobić, nie wiem".


Jeżeli to prawda, to pomogłem, a takie argumenty na
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, oferuję bardzo tanie szkolenia w zakresie tagowania wpisów przez skype. Moje honorarium to jedynie 20 zł za godzinę nauczania. Jestem cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Pozdrawiam i w wypadku zainteresowania kompleksowym szkoleniem zapraszam do wymiany prywatnych wiadomości. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz