Wpis z mikrobloga

Pawełek nowy. Wyjeżdża za granicę, dostał wczoraj telefon od Kśka, proponował zgode bożą. Doszli do wniosku że zgoda boża będzie im obu służyć, Pawełek przyjął warunki Kśka odnośnie zgody (min ma nie wysyłać pisma z kancelarii na 3, donos na Kśka). Warunkiem Pawełka było to żeby Kśek nagrał film gdzie omawia 10 przykazań i podaje przykłady. Były inne warunki ale te dwa są najważniejsze. Potwierdza farbę na mordzie Majora (zielona), Prezydent się opiekuje poszkodowanym. Pawełek po powrocie zza granicy ma się stawić w pałacu. Będą rozmawiać z Majorem/i o nim, i omówią kwestie zapotrzebowań na zimę. Pawełek sugeruje tutaj że mocno uzależni od tego dalszą współpracę (wymuszenie zachowań na Kśku za węgiel/pomoc). W weekend zapowiadane spotkanie.
#kononowicz #patostreamy
  • 15
Pawełek zostanie ponownie wybolcowany i porzucony po wykonaniu usługi jesienni-zimowej.


@MrGreenNinja: idealnie to ująłeś. Pierwszy chłodny dzień w Polsce i już Krzysio godzi się z największymi wrogami. Usługa jesienno-zimowa w postaci dostarczenia tony węgla do domku drewnianego zostanie wykonania i znowu będzie: Szanowni Państwo, muszę dla was powiedzieć rzecz smętną: Pawełek z Białegostoku, nie z Warszawy (bo ja wiem gdzie mieszka on i jego rodzinka, ja wywąchałem, bo ja mam ludzi