Wpis z mikrobloga

H. 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 553 z dnia 2019-09-18 19:14:56

Imię: H.
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Zawodowo programista, życiowo minimalista z nutką stoicyzmu, na co dzień Mirek-normik. Nieprzywiązany do niczego co materialne, żadnego konkretnego miejsca, żadnych zobowiązań oprócz najbliższych przyjaciół oraz rodziny (choć to akurat przyjemność). Zwykły dwudziestoparoletni facet, który przez osiem godzin oddaje duszę korporacji, aby potem chwytać się różnorakich rozrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygląd
Równe 180 cm, waga 85kg. Jestem raczej dobrze zbudowany, ale mały brzuszek mi wyrósł, który sukcesywnie zmniejszam na siłowni, której jestem stałym bywalcem. Na głowie tradycyjne "góra dłużej, boki krócej" choć często staram się to zmieniać na bardziej finezyjny look. Blondyn podobny zupełnie do nikogo. Niebiesko-piwne oczy, twarz raczej owalna, brodę kasuję codziennie bo w niej nie wyglądam, najczęściej z uśmiechem na ustach. Żadnych większych skaz czy wad.

Zainteresowania
Wiele, ale żadne nie towarzyszy mi przez całe życie. Może z wyjątkami książek, choć podobno to akurat nie zainteresowanie. Początkujący muzyk gitary akustycznej i wokalista muzyki rockowej, do tej pory bierny słuchacz i ekspert w tej dziedzinie w gronie znajomych. Fan literatury faktu, popularnonaukowej oraz wywiadów. Nie wiem czy mogę się nazwać sportowym świrem, ale gra w tenisa ziemnego oraz siłownia nie są obce. Doliczając to, że staram się czytać mniej więcej książkę tygodniowo, a dodatkowo chłonę artykuły na kompletnie losowe tematy to i tak zlatuje mi na tym większość dnia. Nie stronię od spotkań ze znajomymi, wspólnych wypadów oraz grupowego spędzania wolnego czasu. Łapię wiele zajawek, staram się próbować wielu rzeczy, ale nie jestem na tyle odważny aby nazwać je zainteresowaniami. Przykładowo w ostatnich tygodniach jest to neurobiologia. Staram się złapać bakcyla na podróże i w najbliższym czasie czeka mnie dłuższa wizyta w Japonii (wiem, wiem, jeszcze dorzucę netflix i będzie komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Myślę, że można ze mną porozmawiać na wiele tematów, wychodzę z założenia, że nic nie jest czarno-białe więc chętnie słucham innych punktów widzenia.

Czego oczekuję?
Każda osoba jest inna i dlatego też nie mam zamiaru ograniczać się do ogólnych oczekiwań, bo to zaburzy indywidualne podejście, a każdy na takie zasługuje. ;) Jest jednak jakieś minimum, które wymagam i jest to szczerość od samego początku, brak głupkowatych gierek, trochę rozsądku i jakiś szerokopojęty pomysł na siebie. Nad wadami z obu stron pracuje się wspólnie, a o nam będzie dane to trochę tego czasu mamy.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy kolejny wspólny dzień, będzie idealnym dniem. Brzmi jak banał wyjęty z filmów romantycznych, ale wychodzę z założenia, że sama świadomość towarzystwa, wsparcia i bycia obok (nie trzeba nawet wspólnych rzeczy robić) jest wystarczająco aby zdobyć te miano. Miejsce i czas schodzi na drugi plan

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci to daleko droga. O ile pierwszego jestem pewien, to o drugiej kwestii mi trudno wyrokować.
Alkohol pijam - może nie hektolitrami, choć zdarzają się dni weekendowe, gdzie w towarzystwie wypiję trochę więcej (ale bez przesady!). Papierosów nie palę, innych używek nie biorę. Sam jednak papierosy akceptuję, choć nie przepadam.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - H. 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 553 z dnia 2019-09-18 19:14:56

Imię: ...

źródło: comment_ivRLnlAoKs2uM0Fh5cFypB72a9LSniny.jpg

Pobierz