Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@neonn: czemu mnie to w ogole nie dziwi? Skoro wyzej podpisany jest takim geniuszem prawnym co juz w sumie udowodnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)niech teraz szuka kruczków prawnych. A jak nie to niech płaci ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co tu sie? Ja jeszcze nie dostalem maila, ale wynika z niego, ze MMK chce hajs za to, ze... za co w zasadzie? Ze wciagnal ludzi w poroniony pomysl partii i zbierania nań podpisow? O moj pieprzony borze szumiacy.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@neonn: (...) mam nadzieję że nie będziemy musieli płacić w związku z używaniem JEGO znaku #R, koszulek, JEGO prywatnej strony(...)”

Czy ja dobrze rozumiem że Generał zażąda prawnie od swojej armii zapłaty w twardej walucie za używanie jego znaczka? XDDDDD

To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe, czy ja dobrze rozumiem? :DDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 179
Ale halo! Żołnierze! Co to ma znaczyć? Takie czytanie bez plusowania? Natychmiast plusować ten wpis, chce go widzieć w gorących! To rozkaz! XDDDD
  • Odpowiedz
@neonn: tsooo ? Co tu się odbywa ? Xd wyszło szydło z maksiowego wora xd hajsy wplacajcie rewolucjonisci ! Te 3500 koła za kancelarie to pewnie na walkę z PKW xdxdxdxd
@dzik001 ja tez zrozumiałem ze 10 tysi papiera generał chce za używanie jego znaczka xdxdxd a to się Piepiorka urządził .
  • Odpowiedz