Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: Spinasz się, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Otóż informuję Cię, że nie ma. Gdyby ta akcja wydarzyła się w związku z mniej znanym użytkownikiem, każdy miałby to w dupie. Ale przynajmniej teraz ładnie widać hipokryzję. I ze strony użytkowników (równie dobrze to mogło być multikonto, i każdy z was nie ma żadnych dowodów, że tak nie było, prawda? chyba że masz, przedstaw) i administracji (multikonto=ban? w takim razie won z
@Kosmas: Właśnie się kapnęłam, że mogę usunąć twoje wypociny, bo to mój wpis:). Ale nie usunę. Kij mnie twój komentarz, kogo to interesuje to czeka na komentarz ...zieeeeeew.... administracji... zieeeeew.... czekamy....... zieeeeeeeeeeeeeeeewwwwww.......
@gram_w_mahjonga: Możesz wyrazić się jaśniej? Bo na razie mało można zrozumieć. PS. prawda w oczy kole, że musisz odwoływać się do koloru nicka i stażu? Serio myślisz, że każdy zielony jest tu od wczoraj? @szczepqs: Błędnie skonstruowane zdanie nie mające sensu. @wojtasr: Prawda. @Zuu: Ja jestem wyluzowany, wyczulony na hipokryzję. Nic nie poradzę.

EDIT: chcesz to usuń, tylko nie rozumiem jaki miałby być powód tej akcji. Prawda Cię
@Kosmas: To źle że walczymy o tych co znamy? Znaczy mamy w ogóle na to nie zwracać uwagi bo tego wymaga twoja równowaga? W tym przypadku to ty jesteś hipokrytą.

Jak opinii ze strony Wykopu nie ma tak nie ma, więc gadaj sobie jak możesz. Chcemy wyjaśnienia. A nie ciszy.
@gram_w_mahjonga: Moment, moment. W którym DOKŁADNIE miejscu jestem hipokrytą? Czy piszę coś innego ,a robię coś innego? Sprawdź definicję hipokryzji przed oskarżeniami (bezpodstawnymi niestety).

Nie mówię, że to źle. Mówię, że walczysz bez żadnych konkretnych dowodów. Żadnych. Daj dowody nam moją hipokryzję na początek, nie będzie źle.

Chcesz wyjaśnienia? 100 % jest niemożliwe. Chyba że masz lepszy pomysł na udowodnienie tego. Jeśli nie masz, milcz.

PS kultura osobista i netykieta wymaga,