Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: no wiesz, żeby nie było że nagle pudełko mam po niemiecku, oni tam wszystko tłumaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

byłaby to w sumie niezła ironia, bo moja wersja Link's Awakening na gameboya jest właśnie po niemiecku XDDD
no wiesz, żeby nie było że nagle pudełko mam po niemiecku, oni tam wszystko tłumaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Avogadrus: jak spojrzysz na pudełko to jest w kilku językach. Też myślałem, że każdy kraj dostaje własną kolekcjonerkę ale to i fakt, że poprzednie kolekcjonerki były wielo języczne sugeruje, że ta też jest.

byłaby to w sumie niezła ironia, bo moja wersja Link's Awakening na gameboya jest właśnie
Masz DX?


@Kryspin013: nie, zwykłą. Nie mam Color Dungeonów itp. Ogrywane było na GB Color ale kolory były dość umowne.

jak spojrzysz na pudełko to jest w kilku językach. Też myślałem, że każdy kraj dostaje własną kolekcjonerkę ale to i fakt, że poprzednie kolekcjonerki były wielo języczne sugeruje, że ta też jest.


@Kryspin013: zobaczymy, najwyżej zrobię raban, że sobie żartują chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: o to miło z ich strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na ultimie jest pełno amiibów, leci do mnie z Link's Awakening też, oprócz tego mam jeszcze uroczego metroidka, który mi dodaje życia w Toad Treasure Tracker xd