Wpis z mikrobloga

Jescze jedno mi się przypomniało.

Klient dziwnym trafem passat b5 (niby audi a4, ale w kombi to to jednakowe).

Łożysko by chciał, z wymianą. Nieee, 100zł za drogo. Taniej.
Najlichszy zamiennik znałazłem, standardowa marża. Drogo. Obniżam marze do minimum (jakieś 4zł zarobku) bo w końcu z wymianą. Wymiana 80zł też za drogo, kumpel z norauto to mu za 30zł wymienia. On chce samo łożysko bez wymiany.
No trudno, dobre i 4zł. Zapraszamy w poniedziałek jak sprowadzimy łożysko z gównolitu dla pana.
ŁOJOJOJ A JA POTRZEBUJE NA NIEDZIELE BO KUMPEL Z NORAUTO MI WYMIENI ZA 30ZŁ
Wymodziłem, że zgarnę łożysko i podrzucę typowi do domu (tylko 5km dłuższa trasa, a lubię jeździć - lubię też bezinteresownie pomóc czasem). Tylko, że będę okolo północy.

nie no spoko bo ja i tak do czwartej czekam na mecz sereny


Ostatecznie zawiozlem kolesiowi łożysko o pierwszej w nocy licząc na symboliczne 2zł napiwku. Oooo, mogę niedoczekanie. Najpierw zjebka, że tak późno (co mieliśmy ustalone, że ok), potem próby negocjacji ceny (#!$%@?, z czego xD), potem

daj mnie to obejrzeć

Daje mu do ręki a ten #!$%@? powoli w stronę domu. Zawołałem typa, zabrałem mu z ręki towar i mówię że jest niepoważny.

NO PRZECIEŻ CIE NIE OSZUKAM


Jedyne, czego w tej sytuacji żałuję to fakt, ze zamiast odjechać i zostawić kolesia na lodzie to czekałem 5 minut az znadzie pieniądze


#slawomirymotoryzacji
  • 6
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: bez urazy ale takimi zachowaniami rozpieszczasz tych gównoklientów, którzy później przekazują dalej takie info i społeczeństwo się robi coraz gorsze. Nie sprzedawaj coś z kiepską marżą, trzymaj się zasad handlu, że za darmo umarło.

tak samo płacenie za usuwanie negatywów na allegro, przejmowanie reklamacji jak leci itp. sprzedawcy i klienci doprowadzili do patologi w tej branży
  • Odpowiedz
  • 3
sprzedawaj drogie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Felonious_Gru: Taka prawda- byłem kiedyś w hotelu, jak ustalali ceny. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że po pierwsze wojaczka tylko ceną to głupota, a po drugie, że poniżej pewnego poziomu, trafiają się wąsate janusze, które np. za 100/noc, potrafią żądać obsługi jak w Sheratonie.
  • Odpowiedz