Wpis z mikrobloga

Sciągnąłem kilka m-cy temu #pes 2020 a przedwczoraj #fifa20 i powiem szczerze, nie wiem jak wyglądały poprzednie wersje fify właśnie ale ta, to jakieś nieporozumienie. A w demo pes gra się z taką przyjemnością, że żałujesz, że mecze takie krótkie. Od Fify chyba najbardziej odrzuca mnie fakt obracania się zawodników tyłem do gry - wczoraj strzeliłem bramkę z woleja po dośrodkowaniu stojąc tyłem do bramki (WTF), po prostu gość w momencie jak piłka mu spadła na nogę w tym samym momencie wykonał obrót w kierunku bramki jednocześnie posyłając piłkę w okienko ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie mówię o długich przerzutach gdzie piłka wygląda jakby ważyła trochę tylko więcej niż balon. A w PES irytuje mnie tylko za łatwy odbiór piłki wystarczy dusić kwadrat przez większość czasu. Sama naturalność zachowania piłki i samych zawodników nieporównywalna
#fifa20 #gry #ps4
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: tylko że ja testowałem demo, tam nie ma wyboru poziomu trudności. I nie, że wystarcza ale mocno ułatwia i przechwytow jest jak na moje nienaturalnie dużo