Wpis z mikrobloga

#film #worldwarz Pamiętajcie, Mikroby - jeśli trafi Wam się kiedyś w życiu jakaś zagłada świata przez zombie, to koniecznie napijcie się Pepsi. Pepsi uratuje Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@austra: ja piehdole, ale najgorszy product placement to widziałęm w filmie babylon ad z winem dizlem xD no #!$%@? na samolocie którym leciał a działo się to w odległej przyszłości jakieś mapy holograficzne broń hovercrafty xD żenadłem w kinie w 2008 roku na premierze
  • Odpowiedz
@austra: A jakie logo byś chciała, bo wiesz, że i tak byłoby pokazane? Rozumiem, że gdyby był mix między pepsi company lub coca cola company, które mają i tak tonę innych swoich marek to już byłoby dobrze?

Woda odpada bo z plastiku butelki i nie narobiłby by hałasu.

To jest ten
  • Odpowiedz
@ContentGenerator: Przecież w filmach/serialach (zagranicznych) udaje się twórcom pozakrywać loga produktów bez problemu, gdy akcja dzieje się w jakimś sklepie etc. Taki problem przy milionowym budżecie ponaklejać na puszki kolorowy papier, żeby miały jednolity kolor bez loga, i żeby wyglądało to profesjonalnie? Btw w sumie spoko, gdyby po prostu uwolnił te puszki z automatu i poszedł dalej, ale nie, musiała być scena, jak Brad z rozkoszą delektuje się ostatnim łykiem
  • Odpowiedz
@austra: Odbiło Ci? Zaklejać puszki aby były bez marek? Rozumiem, że w m jak miłość jak mercedes ma znaczek zaklejony to profesjonalizm?

Nie z rozkoszą, tylko mógł być trupem za kilka godzin, ja też bym się napił tej pepsi.

Wracaj do kuchni
  • Odpowiedz
@austra: Przecież jedno zdanie starczy :D a w zamian dostałem dwie odpowiedzi ;) Ból dupy? Bo ktoś nie wie czemu są marki zaklejane w serialach czy filmach. Chyba, że wiesz...ale jak wiesz to czemu uważasz za słuszne zaklejenie w tej scenie puszek?

Tyle tajemnic skrywa Twój umysł :)
  • Odpowiedz