Wpis z mikrobloga

Control to takie poprawione Quantum Break. Wreszcie wykorzystano w pełni potencjał aktorów i rozgrywka która nie nuży. Cudowne projekty lokacji z cholernie niepokojącą atmosferą. Największe zaskoczenie tego roku, coś jak Prey w 2017( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fabuła cholernie interesująca, nie traktuje gracza jak idioty. Czytając reddita odnoszę wrażenie że mało kto ma pojęcie po skończeniu gry o co tak właściwie chodziło tutaj. Fantastyczne motywy w postaci The Board czy Astral Plane. Kocham takie klimaty
#epicgames #control #pcmasterrace #ps4
  • 9
Fabuła cholernie interesująca, nie traktuje gracza jak idioty. Czytając reddita odnoszę wrażenie że mało kto ma pojęcie po skończeniu gry o co tak właściwie chodziło tutaj


@mavon: mam flashbacki ale z przyszłości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie pamiętam czy ktoś wrzucał ale pokazali co będzie jeszcze do gry dodane i Awe wygląda
Pobierz janushek - > Fabuła cholernie interesująca, nie traktuje gracza jak idioty. Czytając ...
źródło: comment_Db9gEXusrxepX8ZCrcl7DjdrqY3UrBuV.jpg
@janushek: Alan Wake to te same uniwersum co Control, co ma nawet sens w kontekście fabuły AW. Ja jednak najbardziej się jaram na Expeditions i ogarnięcie co Marshall zrobiła. No i te "Miasto" na które gapili się robotnicy, DAJCIE MI TO( ͡ ͜ʖ ͡)
@mavon: Z tym wykorzystanym potencjałem aktorów to trochę przesadziłeś (no chyba że mówisz o świetnych wstawkach z Darlingiem). Im więcej czasu minęło od ukończenia tym bardziej chłodno patrzę na ten tytuł. Przede wszystkim jest to świetna gra, ale nie za 250 PLN. Cena startowa powinna być na poziome 160-140.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sm_m: zabawne, bo jak dodali ją na Epic Games Store to przez kilka(naście) dni wisiała za 159 czy 169 zł, a później cyk - 209 zł.