Wpis z mikrobloga

@MasterChief112PL: Problem z czasem jest taki, że nawet kilka gier ciężko ograć. Grać w sumie w ogóle nie trzeba, ale ja lubię dla relaksu. Choć ostatnio w sumie miałem chcicę i grałem bardzo dużo. Potem mam miesiąc abstynencji i tak ciągle. Zależy w sumie od okresu.
@NoKappaSoldier73: @RitmoXL: ja to grywam we wszystkie AAA co wychodzą. Ostatnio Control/Gears/Borderlands 3 ukończyłem, a jeszcze Crasha wyścigi sobie nadrobiłem i kilka testowych gierek xD Jeden weekend to praktycznie 1-2 gry zaliczone xD Tera grubo gier wychodzi, ale np od maja do końca lipca to praktycznie nic nie wychodzi ciekawego w świecie gierek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoKappaSoldier73:

#!$%@? tak mieć Xboxa i musieć grać za darmo w te wszystkie gry, których przecież na Xboxie podobno nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dlaczego dla posiadaczy ps4 te kilka exclusivów (fakt, wybitnych) jest argumentem w dyskusji, która konsola jest lepsza do GIER nie pojmę chyba nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i jeszcze argumenty, że w Game Passie to same crapy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: kwestia ile grasz i w co grasz. Są osoby, które grają cały czas w BF czy FIFE i nawet nie interesują ich single. Mi ledwo starcza czasu, aby ograć gierki z plusa czy Golda a co dopiero gamepassa gdzie mam chyba ze 30 gier do ogrania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoKappaSoldier73: No tak, ale piszę o osobach, które ogrywają dużo różnych tytułów i próbują dyskredytować Game Pass takimi herezjami.
Mój ziomek twierdzi, że na ps4 jest więcej gier. Jak mu wspomniałem, że Xbox ma 500 tytułów we wsteczne kompatybilności to stwierdził, że to nie argument ( ͡º ͜ʖ͡º)
I podobno on dostaje co pół roku 5 nowych exclusivów od Sony, więc ma grania a grania.
A
@Beeercik: Nie no to już są faktycznie herezje, ja staram się obiektywnie patrzeć na obie konsole i unikać komentarzy fanbojów. GamePass jest wyjątkowy bo był jedną z pierwszych takich usług. EA Access, Game Pass. Teraz dochodzi nam jeszcze Uplay+, Apple Arcade itp itd.

Z roku na rok takich usług będzie przybywać. Czy Sony na ogłoszenie konsoli PS5 wyskoczy z podobną usługą? Myślę, że to nieuniknione. Jeżeli tego nie zrobią - wówczas