Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#miband #xiaomi #miband4
Jeśli ktoś jest zachęcony zakupem mi band 4 to może dołożę swoje kilka uwag. Być może okażą się być przydatne.

1. Cwicze w opasce na siłowni. Bieżnia po wpisaniu przeze mnie danych po zakończeniu używania pokazuje dystans i ilość kalorii które spaliłem.

Opaska na pokonanym dystansie 7km bieżni policzyła 5,5km. Uprzedzając pytanie - nie trzymałem ręki na podpórce. Masz opcje kalibracji treningu w mi fit, dzięki czemu możesz skorygować dystans przebyty na bieżni ale nie ilość kalorii.

2. Zdecydowalem się na zakup bo chciałem sterować muzyka podczas treningów, bo słyszałem że to jeden z upgradeow względem starej wersji. No i gówno, nie da się. Kiedy masz odpalony trening nie możesz zmienić piosenki bez jego przerwania ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Wynika to z tego najwyraźniej że w trakcie treningu opaska nie jest w stanie w pełni zsynchronizować się z telefonem.

3. Pewne opcje są schowane w zakładce inne: np stoper. Fajnie by było gdyby można było je wyciągnąć na wierzch, na ekran główny, nie rozumiem czemu nie jest to mozliwe, bo chyba programistycznie nie jest to aż taki problem.

Tyle póki co.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fraagles: ja dałem 140 z polskiej dystrybucji. Miałem wersję cn, ale wkurzałem się tym że czasem opaska na przewinięcie w dół reagowała odpaleniem kodu QR, którego nie ma w wersji global. Szczegół, dla mnie jednak istotny. Kupiłem cn, sprzedałem, kupiłem global w Polsce