Wpis z mikrobloga

B450M Bazooka Plus


@10129: Dzięki! A jakie korzyści płyną z dopłacenia x2 do x570? Cena nie jest najważniejszym wyznacznikiem, ale warto wiedzieć do czego się dopłaca . No i nie mam w planach OC.
@Aniczulaki: mają pcie 4.0 , być może za parę lat jakaś karta graficzna wyjdzie która będzie tego złącza wymagać. Obecnie w zasadzie to Ci to nie robi różnicy, chyba, że planujesz na tej płycie podkręcać jakiegoś ryzena 3900x w przyszłości to ta 570 sobie lepiej poradzi (ale nie dlatego, że jest to 570, po prostu ma lepszą sekcje zasilania. dla r3700x i tańszych to bez znaczenia względem innych opcji w tym
10129 - @Aniczulaki: mają pcie 4.0 , być może za parę lat jakaś karta graficzna wyjdz...

źródło: comment_xNfKlXRou8TKqABJcFDtTIOarV8cjxWB.jpg

Pobierz
@xxx12321_new: nie chodzi mi o ilość tylko to to, że różnic w wydajności nie bardzo widać poza benchmarkami. Gry się wczytują tyle samo. Programy podobnie. Czas instalacji taki sam. Czas kopiowania taki sam. Istnieje możliwość, że ten SSD to jest fuszerka i inne będą lepsze, ale o ile czasy się nie skróca o co najmniej 40% to nie widzę sensu aby dopłacać do płyty po to.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: no dobra, w tej chwili sa w tej samej cenie, ale z miesiac temu maxy od msi były akurat drozsze. W ogole o co chodzi z tymi cenami, w maju za b450 a-pro dałem 389zl, a teraz 459?
@saper_vodiczka: większy popyt zapewne. Ryzeny 3600 zdeklasowały nieco intela cena/wydajność. Okazało się, że x570 nie ma sensu, Wszyscy jadą na 4xx. W sumie r2600 kosztuje już tylko 500zł, tym bardziel ludzie am4 biorą. Wcześniej to miało konkurencje intela, obecnie w tej cenie nie bardzo