Wpis z mikrobloga

Mircy, dziś wracam po 3 tygodniowym urlopie do pracy. Dowiedziałem się właśnie, ze pod moja nieobecność zwolniono dyrektora zarządzającego. Pracuje w niewielkiej filii dość dużej sieci handlowej, która znajduje się właśnie w momencie restrukturyzacji. Nowy zarządca na dziś podobno ustalił termin zebrania z managementem, jednak na mailu służbowym takiej informacji nie mam. Dziś prace zaczynam na zmianę nocna. Myślicie ze powinienem do niego napisać i zapytać o której planowane jest zebranie i pójść na nie pomimo pracy na późniejsza godzinę? Nie ukrywam wszyscy boja się o swoje posady a ja nie chciałbym zostać pominięty w ustaleniach, nowym podziale obowiązków albo co gorsza obsmarowany w oczach nowego szefa przez resztę załogi.
#kiciochpyta #pracbaza #pytanie
  • 3
@Sikorka2017: Koledzy z pracy mówią, ze nie ustalił żadnej godziny. Stwierdził tylko, ze „w poniedziałek będę chciał się z wami wszystkimi spotkać i porozmawiać”, a tak się składa ze tego dnia są w pracy wszyscy i tylko ja przychodzę na zmianę nocna. Myślisz żeby napisać do niego maila z pytaniem o planowana godzinę spotkania?