Wpis z mikrobloga

Tytuł #dzbandnia należy do mnie. Wypłacając kasę z bankomatu wziąłem kartę i poszedłem se. Kasa została w bankomacie, wróciłem się po 2 minutach gdy ogarnąłem, że pieniędzy nie wziąłem i ktoś se tą kasę wziął. Musiałem drugi raz wypłacić #zalesie #debil
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czelsiak: Wydaje mi się, że jest nadzieja, że bankomat wciągnął kasę do środka i albo będzie ci to zwrócone automatycznie, albo byś musiał się po to zgłosić gdzieś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jendrej
@xyzak
W kolejce za mną stała babka, gdy wróciłem to ona kończyła wypłacać. Zapytałem się czy przypadkiem nie było kasy w bankomacie a ona, że nie nie nie i się zawinela szybciutko. Zadzwonię w poniedziałek i zapytam się.
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Zabranie cudzej kasy z bankomatu jest traktowane jak kradzież z konta i jest przestępstwem. Dowiedz się w banku czy pieniądze wrócą, a jak nie to na bagiety.
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Przegapiłem jeden twój wpis. Idź do tego banku. Zapamiętaj o której godzinie wypłacałeś kasę. Sprawdzą kamerę i powinni ci oddać.
  • Odpowiedz
@Czelsiak: eh, magia internetu - osoby nigdy nie będące bohaterami podobnej sytuacji udzielają rad i wydają wyrok na podstawie szczątkowych informacji...

Kasę z konta pobrało Ci dwukrotnie, bo dwa razy zleciłeś identyczną wypłatę. To wcale nie znaczy, że ktoś te kasę wziął - jeśli wróciła do bankomatu, to na koncie wyglądać to będzie identycznie. W tym optymistycznym przypadku bank powinien Ci to rozliczyć w poniedziałek/wtorek, jednak ja radzę złożyć Ci
  • Odpowiedz