Wpis z mikrobloga

@WodzNaczelny: No spoko ale czy ty to "niewolnictwo" jak on to nazywa niema już miejsca w innych partiach? Każda partia się ugaduje jak będą głosować czy reagować na jakieś wydarzenia. Główny przewodniczący partii piszę "głosujemy za/przeciw" i to robi cała partia. Tutaj jedyną różnicą przy #R jest taka, że Kolonko się niekrył z tym.

Dwa też liczyłem, że to będzie jakaś nowość. Liczyłem, że uda się zjednoczyć naszą prawicę i
  • Odpowiedz
@Trollem: Przeleciałem ten hasztag do wiadomości przed 4msc. Jedyne co widziałem, że max przegina ale nie widziałem NIC związanego z tą aferą co mówił jeden z generałów. Nic z ich spotkania (nagrania z skype czy screen z rozmów) itp.

To co robi na FB i to co robi wew tej swojej rewolucji to dwie różne rzeczy.

Dalej czekam na jakiś dowód od tego generała na poparcie jego słów
  • Odpowiedz
#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje
@WodzNaczelny: On takie bzdury plecie ... To sie niczego nie trzyma. Jego teorie i wyjaśnienia ....Usilnie konfederacje promuje. Nie ma pojecia o wielu rzeczach miesza ludziom w glowach. Tak jak z kradzieza karty i wyczyszczeniem konta ... Przeciez od 14 wrzsnia jest pin do co 6 transakcji wiec max 250 pln. Jak zrobiles 4 transakcje to buchną Ci tylko 50. Osobiscie
  • Odpowiedz