Wpis z mikrobloga

  • 13
Mircy, dziś po raz kolejny przy obiedzie ojciec się striggerował jak zacząłem się śmiać z tego co mówią w telewizji informacyjnej,
On jest wielkim zwolennikiem pisu bo dają na bombelki, 13 emeryture i wyższą minimalną,
No i zaczęliśmy dyskutować i ojciec został zaorany, w międzyczasie podbiła też babcia i też została zaorana, ale powiedział że się musi bardziej merytorycznie przygotować i mnie zaora.
Także potrzebuje jak najwięcej argumentów które są przeciwko temu co PiS wprowadza żeby mnie niczym nie zaorał bo jeśli chociaż na jednym się potknę to on poczuje się moralnym zwycięzcą
Jego koronne argumenty:
Pracował u prywaciaża którego było stać żeby mu więcej płacić,
Dają na bombelki a wcześniej miało nie być kasy,
Ceny zawsze rosły,
Cena prądu wzrośnie przez unie,
Kasa jest z uszczelnienia vatu,
Na emerytury kiedyś nie było hajsu i dlatego trzeba było pracować do 67 roku życia, a teraz mają tyle że mogą 14 emerytury dawać :D
Niby wszystkie piłeczki odbiłem ale no może mnie czymś więcej zaskoczyć :D
#pis #polityka dla zasięgu #bekazpisu #bekazlewactwa , #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 13
  • Odpowiedz
Zawłaszczenie prokuratury i jej upolitycznienie, tak samo sądów to wystarczający dowód żeby wiedzieć, że PiS ma zapędy dyktatorcze. Każdy kto myśli inaczej jest głupcem. Hitler też zaczynał od sądów
  • Odpowiedz
  • 1
@Ra-V-ek warto wspomnieć, że poprawa sytuacji gospodarczej w kraju wynika przede wszystkim z globalnej koniunktury. Kraje zachodnie w tym czasie naprawialy swoje finanse by przygotować się na kolejny kryzys. My nadal zadluzamy się by rozdawać pieniądze ludziom, którzy ich defacto nie potrzebują (zamożne rodziny i emeryci). Co do wzrostu cen to warzywa rok do roku ponad 30%. Nigdy tak nie było.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dziaru "Globalne ocieplenie klimatu i się wszystko psuje"

Wybaczcie że atakuje wasze argumenty ale osobiście nie potrafię nic odpowiedzieć na takie głupie odpowiedzi :D
(globalne ocieplenie to fakt, żeby nie było)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ra-V-ek: i lubi słuchać tekstów że babybto w domu siedzo i nic nie robio? ()
To powiedz ze juz dawno bys się wyprowadził i założył rodzinę, ale cię nie stać.
  • Odpowiedz
Pracował u prywaciaża którego było stać żeby mu więcej płacić,


@Ra-V-ek: dowód anegdotyczny

Dają na bombelki a wcześniej miało nie być kasy,


@Ra-V-ek: za kasę na bombelki nie opłacisz operacji czy nie kupisz miejsca w szkole, PiS zawala usługi publiczne i de facto wprowadza "prywatyzację" tychże

Ceny zawsze rosły,


@Ra-V-ek: i jak będą rosły to co po 500 zł, jak nie starczy na nic? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz