Wpis z mikrobloga

@marv0oo: ma głos jak chłop i wygląda jak chłop, nie widać tam zalążka cyckuf + Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej.
  • Odpowiedz
@majzter: za dużo mi to nie mówi. Ona urodziła się facetem? W dokumentach dalej jest facetem i tylko udaje babę jak pewien znany psychopata Rafał, czy w dokumentach ma że jest kobietą jak Bęgowski?
  • Odpowiedz
@majzter: w tej wizytówce została przedstawiona jak chłop. Jak powiedzieli do niej Natalia to myslałem że im się coś #!$%@?ło, albo znowu ktoś się uchlał przed programem
  • Odpowiedz
@marv0oo: wydaje mi sie, że Natalia to tzw tomboy tj baba mająca chłopięcy styl i zachowanie bardziej męskie. No ale do końca areny myślałam, że to baba w ciele chłopa i dopiero teraz, na streamie, dostrzegłam w niej babe chyba jednak XDD #!$%@? wie w sumie
  • Odpowiedz
@majzter: i to jest najgorsze. Jesteś skrajnie dziwny, to co robisz podchodzi pod chorobę psychiczną, nie zgadzasz się z tym, chcesz być akceptowany, a #!$%@? nie potrafisz normalnie wytłumaczyć kim tak naprawdę jesteś i jak się do ciebie zwracać. Dla mnie to jest straszne
  • Odpowiedz