Wpis z mikrobloga

W sumie szkoda mi Vettela. Chciał stworzyć swoją historię w najlepszy teamie Formuly 1 w historii, chciał też stać się częścią tej rodziny i trochę zdziadział. Widać już brak tej zadziorności, która dała mu 4 tytuły mistrzowskie, chciał współpracować(a może już się wypalił?) z młodym a ten go bez skrupułów rozjechał jak ten pociąg odgarniający śnieg z torów. Ale tego niestety brakowało w Ferrari, dobrego, zdolnego kierowcy gotowego zrobić wszystko co tylko się da, by wygrać. Teraz będą o nim mówić że wygrał tylko przez dobre auto, raczej niż dzięki jego zdolnościom.

#f1
S7-1500 - W sumie szkoda mi Vettela. Chciał stworzyć swoją historię w najlepszy teami...

źródło: comment_3uSTKeLg2rLFr8jVfJepFMsFmE2CIAZk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@S7-1500: Swoje zrobił i w statystkach pozostanie 4 krotnym mistrzem, za pare lat mało kto będzie pamiętam jakim bolidem i jak zdobył tytuły, teraz może odejść i cieszyć się fortuną zarobioną na motosporcie
  • Odpowiedz
@S7-1500: Troche mial też pecha. Wydawał sie mocniejszy na kwale na Monzie. Smieszne jest tez to, ze Leclerc dostał bialo czarną flagę a Seb 5 sekund w Kanadzie za praktycznie podobny incydent ¯\_(ツ)_/¯ Verstappen przejdzie do Merca/Ferrari, Seb wróci do RB, który zbuduje mistrzowski bolid w 2021 i grazie ragazzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@S7-1500: Troche mial też pecha. Wydawał sie mocniejszy na kwale na Monzie. Smieszne jest tez to, ze Leclerc dostał bialo czarną flagę a Seb 5 sekund w Kanadzie za praktycznie podobny incydent ¯_(ツ)_/¯ Verstappen przejdzie do Merca/Ferrari, Seb wróci do RB, który zbuduje mistrzowski bolid w 2021 i grazie ragazzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheBestThing: też liczę na taki scenariusz, byłoby bosko ( ͡
  • Odpowiedz
@S7-1500: lubię gościa jako gościa z padoku. Nie kupuje opcji, że to ogór ani, że top 3 w aktualnej stawce.
Mega cenie, za to kiedy jest w formie bo był jedynym sposobem na Maxa i Lewisa, strasznie cenie za bycie mega fair w stosunku do swojego klubu jak taki Buffon dla Juve, nigdy złego słowa zawsze miłość z serducha.

Jednak tyle błędów... małych ktore miały kolosalne i medialne znaczenie, olbrzymi
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch @Kajaczek @TheBestThing @S7-1500 @snieznykoczkodan @naczelnyhejterinternetu @KOXsu @Raa_V @HalfManHalfAmazing @ChestNoot Mam pytanie, nie jestem w temacie formuły, oglądałem kiedyś po szkole jakieś 12-15 lat temu, jak jezdzil jeszcze M Schumacher. To nazwisko Vettel kojarzy mi się z gościem który co wyścig zajmował praktycznie ostatnie miejsca, czy to jest ten sam gość? A może tylko mi się nazwiska popierdzielily
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S7-1500:

Widać już brak tej zadziorności, która dała mu 4 tytuły mistrzowskie


Coooo? xD mistrzostwa to dał mu bolid, którym to samo zrobiłby nawet moderator wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz