Wpis z mikrobloga

Znalazłam na OLX za olbrzymi piniondz -12 zł. Jestem absolutnie zakochana. Miałam jej wcześniej tylko 3 szczepki, które zresztą jak dzisiaj zauważyłam zaczęły od dołu puszczać nowe rośliny. Jestem tak zaspokojona, że pewnie przez jakiś czas nie będę szukać nic innego. Nie jest jeszcze w miejscu docelowym, trochę ją potnę i gdzieś będzie trzeba ją upchnąć.

2. Tradescantia Albiflora Albovittata
#rosliny #komelinowate #trzykrotka #ogrodnictwo
magnes125 - Znalazłam na OLX za olbrzymi piniondz -12 zł. Jestem absolutnie zakochana...

źródło: comment_Rj1EcZDkpLoWzyeKWeU5ARGx4L4Illqc.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@magnes125: zmieniłem mieszkanie, zroślichę jedną mam, ale mam za ciemno w domu i jej się nie podoba, resztę kwiatków rozeszło się po znajomych, co zroślichę przyciąłem to jak tak wyrzucić lepiej sadzonkę zrobić i tak dobiłem do 5 w 25m pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepkodziobak: Zroślicha lubi przejmować władzę nad otoczeniem. Ja swoją wiążę do palika i niech rośnie w górę, a nie gdzie chce bo bym już pewnie dawno nie miała miejsca na parapecie. Jednak 5 w 25m, to nawet nie zauważasz, że masz. Trzeba to zmienić zią :P
  • Odpowiedz
@magnes125: jedną miałem na prawie całą ścianę, miała sobie okienko na wschód i rosła jak szalona. teraz nie mam gdzie stawiać bo na parapecie kot niszczy, a mam zacienione wszyskie okna, to żyje bo żyje ale przyrostu prawie wcale
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Tak, to jest ta tzw. trzykrotka. Oprócz pasiatki ot tak nie dostanie się nic bo nie ma na nie jeszcze mody. Trzeba się trochę nagimnastykować, żeby je pozbierać. Mogę wysłać. Pisz do mnie na prv :P

@PaulStone: Tak jak napisała @Vienna kwietnik od cioci. Skąd to wie? Mogę się tylko domyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrzebała mi ze strychu. Razem ze starym maglem do lnu,
  • Odpowiedz