Wpis z mikrobloga

#xiaomi #telewizja #allegro
Niosę się ze zmianą swojego Xiaomi na model mi 9t 64gb. I tu mam pewną zagwozdkę gdyż ceny na allegro wahają się od 1250zl do 1600zl może mi ktoś wyjaśnić czy bez obaw można brać najtańszą aukcję i czy wiąże się to z jakimiś problemami ?
  • 6
@K_eM1: 9T w tej konfiguracji kosztuje w Chinach ok. 1050 zł, po co przepłacać na Allegro? Poza tym masz ochronę kupujących na Allegro, cegły raczej nie dostaniesz
@marcoly masz jakiś bezpieczny sposób kupna z chin ? Nie ukrywam że zawsze miałem obawy że na zamówiony towar będę czekał miesiąc czasu albo nie dojdzie :D
@K_eM1: Gearbest/Banggood z wysyłką Priority Mail, paczka w jakieś 2 tygodnie dojdzie i prawie na pewno bez VATu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest duzo kanałów na Telegramie z kuponami, polecam poszukać (mogę podać na pw) - chociażby dzisiaj było Mi 9T Pro 6/128 za 1490 zł o ile się nie mylę, więc niewiele więcej niż 1250 co chciałeś dać za słabszy model ( ͡° ͜ʖ
@marcoly mam teraz mi max 2 z 64gb i szczerze mówiąc pamięć mi w zupełności wystarcza, w sumie gdyby nie to że bateria po dwoch latach ma żywotność na poziomie 25% to bym nie zmieniał telefonu