Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opłaca się ulanemu (184cm wzrostu, t-shirt 2XL, koszula 46, spodnie 42/32) trzydziestolatkowi po rozwodzie z wieloletniego związku zakładać konto na tinder/badoo? Chodzi mi bardziej o poznanie kogoś, niż przygodny seks. Oczywistym jest, że po kilkunastu latach razem jedyni znajomi to wspólni znajomi, z których w dodatku większa część zniknęła z mojego życia wraz żoną i miło by było poznać kogoś zupełnie spoza (dotychczas) wspólnych kręgów. Nie wiem, czy na tagach wypływają tylko jakieś ekstrema czy też te portale serio są tylko siedliskiem raka i sposobem na "ruchanie na zawołanie" dla kobiet jak to wykopki malują. Czy ktoś mógłby rzeczowo opisać jak się sprawy mają i czy w ogóle jest sens wchodzić w to, czy jednak w tym wypadku to zupełnie chybiony pomysł? Wiem, że to głupie pytanie ale ostatnio na rynku matrymonialnym byłem w czasach, w których Nokia 3310 była "zajebistym telefonem" i zupełnie nie odnajduję się w tym "nowym porządku świata".


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Opłaca się?

  • Tak 37.2% (71)
  • Nie 62.8% (120)

Oddanych głosów: 191

  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, jeśli wymagania będą adekwatne do tego, co sam możesz zaoferować w kwestii ogólnie rozumianej atrakcyjności (pozycja społeczna plus wygląd). Z moich doświadczeń na tinderze wynika, że kobiety szukają związku lub dłuższych relacji. Narzekają, że faceci chcą głównie podymać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. W tym momencie nie. Jesteś, jak sam piszesz, ulańcem z czasów Nokii 3310, więc możesz być zawiedziony rezultatem założenia konta. Najpierw zajmij się ogarnięciem siebie, otrzep się z kurzu, zadbaj o swój wygląd, pewność siebie. Nie spiesz się z tym, niech ci ktoś zrobi konkretne zdjęcia, na których pokażesz, że jesteś dobrą partią. No i nie nastawiaj się od razu na związek - przygotuj się na nieudane randki, nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, są też normalne różowe, tak samo jak normalne niebieskie.
Jeżeli dalej przez następne x czasu masz w planach być ulany to konto możesz założyć teraz. Poznasz nowe dziewczyny, na spokojnie, może miłości z tego od razu nie będzie. Jeżeli chcesz kogoś poznać do umawiania się dodaj opis, weź dobre rady od @puzonyyx. Zawsze możesz spotkać się z kimś na piwo czy planszówki.
  • Odpowiedz