Wpis z mikrobloga

No i stało się. prawiczek usunął filmy z kanałów shotownia shotow i pajak tv, gdzie były najlepsze akcje z Tajfunem vs. widzowie. Pokażmy wykopki że nie jesteśmy (jak on to określa) śmieciami z internetu i usuńmy wreszcie tego #!$%@? z yt raz na zawsze, bo jak kiedyś go naprawdę lubiłem i uważałem za spoko gościa, tak teraz jest dla mnie dnem i ostatnią szmatą.
#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical
  • 8
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: Robi się. Zwołałem już na jutro Wykopową Radę Internetu, gdzie Wykopki podejmują najważniejsze decyzje w sprawach Internetu i zamieszczanych w nim treści. Już do mnie pisali przerażeni przedstawiciele Youtube z gorącymi prośbami, żeby szefowie Internetu - czyli Wykopki - nie zamknęły przypadkiem całego Youtuba, ale nie mogłem tego obiecać - w końcu Wykopki skupione wokół patotagów mają taką władzę, że wszelkie największe firmy internetowe drżą w panice. Facebook, Instagram, Twitter
@crash210: Raczej nie o to chodzi. W skarbowym nie pracuja debile ktorzy ogladaja youtube.Tam sobie ogladaja rejestry i widza ze pan Y mial dzialanosc i ja zawiesil wiec popatrzymy na wplywy na koncie.I tak to dziala a nie na zasadzie ogladania shotow.
Bystrzak wywala shoty (tak mysle) z 2 powodow.Chce miec jakas anonimowosc kiedy juz zakonczy streamy i nie chce sie pojawic jako czolowka tvn uwaga.Ten drugi powod wydaje mi sie
@MarianJanuszPatrykPazdzioch:

Typ dorobił się na ludzkiej głupocie innych i nie szanuje nikogo, i nadal zarabia, jakiś ewenement?

-ludzie z czatu blokowani
-donejtorzy i top donejtorzy 0 szacunku
-moderatorzy #!$%@? ze stanowisk
-aktorzy sponiewierani
-Ojciec domek zrobił sponiewierany
-Posty na wykopie usuwane
-Szoty na YT kasowane
- nie płaci podatków
( ͡° ͜ʖ ͡°) mózg #!$%@? mam