Wpis z mikrobloga

Wczoraj była mowa o urządzeniu z aliexpress, które macha telefonem i dzięki temu nabija km za pomocą adventure sync w pokach. Ja dzisiaj postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sam zacząłem w ten sposób machać telefonem w ręce :D. Efekt, 5 wyklutych jaj 7km (wsadzonych do super incubatora więc dystans 2,3km) w ok. 20 minut (niestety same baby pokemony). Dzisiaj jeszcze sobie pomacham xDDD.
#pokemongo
  • 13
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: Miałem kiedyś Honora X5, wystarczyło go podłączyć na noc do ładowarki i gps drift załatwiał robotę (z tym że aplikacja oczywiście musiała być włączona). W moim Asusie jednak takie coś nie występuje, więc trzeba sobie radzić w inny sposób :). Natomiast mam jeszcze jakiegoś starego Samsunga na którym gram dodatkowo albo w Ingressa albo w poki na koncie różowej i tam gps drift występuje, ale czasem aż za bardzo i
  • Odpowiedz
@pawel8511: na problemy z adv sync spróbujcie włączać apkę google fit przed każdym uruchomieniem poków żeby w tej aplikacji zaktualizowała się liczba kroków. I nie włączajcie poków co 5 minut żeby spr czy coś się nabiło tylko przynajmniej 20 min odstępu. No i skarpeta najlepiej symuluje ruch telefonu w kieszeni, kiedyś w poszukiwaniu Cherubiego włączałem z nudów Netflixa, w ręce skarpeta w ruch i 2-3 jaja na h da się zrobić
  • Odpowiedz
@Techn9cian: jak dokładnie trzęsiesz tą skarpetą? Góra - dół, na boki czy kręcisz dookoła?

@xiv7: ja nawet nie mam takiej apki jak google fit a km przez adventure sync nabijają mi się od początku gdy dodali tę funkcję do gry.
Co do machania w ręce to nalicza mi ok. 1km na 10 minut machania.
  • Odpowiedz
@Techn9cian: dzisiaj spróbowałem ręcznie góra-dół i nic mi nie nabiło. Natomiast jak macham tak jak to urządzonko z ali to nabija bez problemu. Szkoda, bo jednak machanie góra-dół wygodniejsze, ale coś mi nie wychodzi ;).
  • Odpowiedz
@pawel8511: Może coś źle robisz? Musisz włączyć advance sync, wyłączyć całkowicie aplikacje pokemon go, zostawić włączonego neta i wtedy trzepać ;D Ja właśnie wyklułem dwa jajka jeżdżąc na rowerku stacjonarnym z telefonem w kieszeni ;D
  • Odpowiedz
@Techn9cian: przecież piszę że metodą gdzie macham telefonem jak to urządzenie z ali express nabija mi kilometry poprzez adventure sync, a poprzez machanie góra-dół nie chce. Nie musisz mi tłumaczyć co włączyć a co wyłączyć bo wszystko mam opanowane. Wczoraj i dziś 14 jajek tak wyklułem.
Jedyne co że machanie góra-dół wydaje się wygodniejsze ale coś mi to nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@pawel8511: pewnie chodzi o to że w każdym telefonie mogą być drobne różnice w sposobie działania żyroskopu/ akcelerometru na podstawie których działa krokomierz, dlatego niektórzy preferują machanie bardziej na boki, a innym udaje się bardziej trzepiąc góra dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego ludzie różnie trzepią jajka
  • Odpowiedz
@pawel8511: mam takie urządzenie wlaśnie z aliexpress, na moim telefonie elegancko nabija kroki, pomiar google fit mam włączony. Tempo to 7/8 minut na kilometr. Odpalam też w nocy, nabija candy na buddy. Minusem jest głośność tego ustrojstwa, ale da sie przeboleć
  • Odpowiedz