Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!
Jadę jutro na Nile do Poznania i tu pytanie; czy do klubu U Bazyla wejdę z plecakiem?
Z internetu wiem, że jest szatnia płatna w środku, ale czy na wejście nie będzie z tym problemu, ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?

#poznan #koncert #metal #muzyka
I.....h - Czołem Mirki!
Jadę jutro na Nile do Poznania i tu pytanie; czy do klubu U B...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@zly_wuj a dobra, zerknąłem na dział pytań Google i w jednym z poświęconych szatni pojawia się wątek plecaków i dostępu do nich w trakcie trwania imprezy.
Pytanie zbędne, ale przynajmniej się pochwaliłem xD
  • Odpowiedz
@Inszallah: od razu na wejsciu ciec co bedzie ci go pobieznie przeszukiwal ci o tym powie. pisales, ze gdzies sprawdzales watek plecakow, nie bylo nic o tym?
  • Odpowiedz
@Inszallah: szatnia obowiazkowa, zgred bazyl musi jakos dorabiac ale ma to tez swoje plusy bo pod scena ludzie z plecakami zalozonymi sa #!$%@?. jak wszystko upchniesz do plecaka to ci za jedno policza. z doplata za skorzystanie z niego jest roznie zalezy kto jest na szatni jedna osoba bedzie chciala inna ci wyda na luzaku za darmo, wychodzac z szatni stoi facet z puszka i zbiera na rehabilitacje syna czy cos
  • Odpowiedz
  • 0
@ethc nie jest dla mnie problemem konieczność zapłaty za szatnię, chodzi mi po prostu o to aby mnie z plecakiem na koncert wpuścili, bo generalnie co kraj to obyczaj ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz