Wpis z mikrobloga

Shitcoin znów zozdaje swoje gówniane żetoniki. Teraz przez jakąś apkę https://keybase.io NIE TRZEBA ROBIĆ ŻADNEGO KYC! Wystarczy zainstalować apkę, seda sobie zapisać i jakieś konta zweryfikować, np. z reddita, twittera, githuba. Nie trzeba żadnych dokumentów, nazwiska ani nic. TERAZ BĘDĄ PRZEZ 20 MIESIĘCY CO MIESIĄC RZUCAĆ KAŻDEMU SHITY PO 100MLN DO PODZIAŁU! Radzę się szybko rejestrować. Ledwo co pojawił się wpis o tym na https://www.coindesk.com/stellar-to-airdrop-2-billion-xlm-into-keybase-wallets a niby trzeba się zgłosić po airdopa jeszcze do 9 września. Ja przed chwilą spóźniony skończyłem, ale zaakceptowało. Niby im szybciel się zarejestrują ludzie, tym więcej dostaną. Teraz to nie dość że ma być stały airdop co miesiąc przez prawie dwa lata, to jeszcze bez żadnych dokumenów, KYC itd. W zasadzie to może by się udało #!$%@?ć trochę multi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nie ma żadnych afilacji, linków referencyjnych a w zasadzie im więcej się ludzi zarejestruje tym mniej bedzie do podziału, więc pisząc o tym działam na włąsną niekorzyść :P Łapcie scam... https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

#bitcoin #kryptowaluty #xlm #stellar #airdrop
cyberpunkbtc - Shitcoin znów zozdaje swoje gówniane żetoniki. Teraz przez jakąś apkę ...

źródło: comment_UMlbFR4Kj4fcwNiJ3VUe8qQ742uo0y22.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: @monczga: Cyber Ty shiciarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To qualify: you must have a Keybase account registered before this announcement OR if you're new to Keybase, you must connect your Keybase account to a GitHub or HackerNews account that was registered before this announcement. This is to prevent bot signups to Keybase.


Widzicie jak się zalogować przez Githuba? Nie mogę znaleźć tej opcji.
  • Odpowiedz
@tomosano: na kompie miałem opcje dodania gita, wchodzisz na gista dodajesz kod który oni ci każą jako public i potwierdzasz, godzinę mi walidowalo

//edit

Klikasz na ikonkę swojego profilu i tam masz możliwość linkowania. W apce prawy górny róg
  • Odpowiedz
przecież już 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szokszokszok123: Przecież napisąłem że info o tym pojawiło się 2h temu. Ja się spóźniłem ale i tak zaakceptowało. Poza tym ten kto nie zdąży przed 10 nadal moze się rejestrować, tylko trochę mniej dostanie. Ja #!$%@?. Wy macie problemy ze zrozumieniem? #!$%@? wszysto macie wytłumaczone na pieprzonej stronie do której podlinkowąłem. Nawet dalej przelicznik jest ile dostaniesz według szacunków.

Cyber
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Zrobiłem tak przez apkę ale coś nie działało, cały czas pokazywało to co wysłałem. Usunąłem, zrobiłem przez kompa jeszcze raz i dopiero zadziałało. Dzięki :) Dobrze że konto na githubie miałem już dawno założone :D
  • Odpowiedz
@plaisant: z tego co pamiętam to w anglosaskich krajach "," nie oznacza, że zaczyna się ułamek danej cyfry. Nie wiem jak to wyjaśnić ale według mnie dostaniesz 10 282 xlm. jeśli miałbyś dostać 10,282 to raczej było by napisane 10.282
  • Odpowiedz
@Boniekk: hmmm ja właśnie niby to zrobiłem wszystko ale dalej mi pisze, że unreachable. Mam zinstalowaną apke keybase na kompie a gista robiłem normalnie w przeglądarce.
edit. przeszło po jakimś czasie.
  • Odpowiedz