Wpis z mikrobloga

Sytuacja z Szefem Sztabu zachęciła mnie do pewnej refleksji, a właściwie prośby, czy ostrzeżenia... Jak to mówił Jezus Chrystus, "strzeżcie się fałszywych proroków". W stosunku do wszystkich działających na Szkolnej zachowajcie dystans. FS_Szkolna na początku zaskarbił sobie sympatię nieoczywistymi materiałami ze Szkolnej (zdjęcia z nieznanych pomieszczeń itd), a potem, pomimo że zaczęły pojawiać się sygnały o jego #!$%@?ństwie (rozmowa telefoniczna z Majorem w lesie czy chwalenie się podkładaniem pluskwy, nie mówiąc już o poźniejszym atencjonowaniu się własnym kanałem na YT bez materiałów ze Szkolnej), jego popularność praktycznie nie spadła. Szef Sztabu też w pewnym momencie był tutaj lansowany jako osoba dobrze wprowadzająca nowoszkolnych w starsze, bardziej surowe realia Uniwersum, a czerwona lampka już powinna się zapalić przy absolutnej gimbusiarskiej akcji startu Kononowicza na prezydenta, gdzie chłopaki płakali w internecie, że musieli płacić za noclegi, a Warmianin ich olewał. PatoTV teraz jest na fali po filmikach z lasu, ale też zaczyna coś lajwować, więc trzeba po prostu uważać. Nie hejtować bezpodstawnie, nie demotywować do pracy na Szkolnej, ale jednak zachowywać umiar w ocenie.

Jeśli na Szkolnej pojawia się ktoś, kto mocno się atencjonuje swoją działałnością, a w szczególności kanałem na YT (żebranie o sypukcje, łapki w górę, serduszka, wklejanie linków do filmów w różnych miejscach, zbyt duża dbałość do montażu), to to już są bardzo wyraźne ostrzeżenia. Ciężko będzie, żeby taka osoba zrozumiała cały "klimat Szkolnej" - absurdu i groteski, które najmocniej formują Uniwersum.

Wiadomo, że w związku z obecną popularnością Kononowicza w necie będzie kręciło się mnóstwo idiotów i nigdy nie będzie tak, że totalne lamusy zostaną całkowicie olane, ale nie dokładajmy niepotrzebnie renomy tym, którzy potem mogą ją wykorzystać przeciwko nam.

#kononowicz #patostreamy
  • 3