Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: Ah, tak się skusilem bo akurat jest wersja telefonu tutaj i wychodzi z przesyłką taniej o około 500zl niż w PL (I to też ciężko kupić ten telefon w PL bo to redmi k20 Pro)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: no ale właśnie mam dylemat z tym. Do tej pory sporo ogólnie zamawiałem na aliexpress i nie było problemu ze zwrotem pieniędzy lub jej części jak coś było uszkodzone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: Wybacz mireczku, że zawracam gitarę, ale co sądzisz o tym w alternatywie dla goldwaya?
redmik20pro
Ogólnie chińska dystrybucja ale z jakimś tam "wsparciem" z PL i wysyłka chyba też już z PL.
@shermori: Nie jest to polski sklep, więc nie obowiązuje rękojmia, to jest redmi k20 pro, więc nie ma B20 i ma chiński rom. Niewiele drożej masz w Polsce normalnie, wiem, że "tylko" 128GB, ale mi9t pro, 2 lata normalnej gwarancji. A cebulowanie o 100-200 zł - nie ma sensu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: Chiński Rom I b20 nie problem bo sobie odblokuję BL, a B20 nie ma nawet mi9t Pro. I w PL jest wersja 6gb ram, a tu 8. Generalnie w Polsce nie ma takiej wersji jak ja chcę więc albo czekam aż może kiedyś będzie, albo kupię gdzieś teraz zza granicy. No nic, dzięki za pomoc. Będę rozmyślać dalej tak czy siak D:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yanokashi: Sprawa wyglądała tak, że Glodway najpierw wysłał telefon jakimś GLS czy innym do Anglii. Tam paczka została przepakowana i wysłana DHLem już bezpośrednio do mnie. Tracking dostałem do DHL, natomiast on przez dłuższy czas nie działał. W dodatku jak będziesz sprawdzać tracking to nie na DHL zwykłym. Musisz wejść w przesyłki międzynarodowe z tego co pamiętam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yanokashi: W każdym razie zamówiłem tą przesyłką za 23$ i wszystko poszło okej. Glodway mnie też poinformował, że troszkę się zejdzie i telefon od momentu zamówienia miałem za jakieś trzy tygodnie. Telefon oczywiście przyszedł cały, zafoliowany i ogólnie jestem zadowolony.
@shermori: dzięki za info, właśnie dzisiaj mój telefon dojechał do ostatniego przystanku w UK. Na przyszłość mogę się pochwalić, że Goldway wysyła PW na Ali z numerem śledzenia UPS z Chin do UK. Moja paczka szła przez Dubaj i Niemcy zanim wylądowała w UK :P Więc ma status doręczono w UPS, pewnie teraz jest przepakowywana, mam nadzieję że w środę będzie już u mnie. Pamiętasz może ile szła od momentu wysłania