Wpis z mikrobloga

Spotykamy się tutaj z głosem, że robimy rebranding ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jest to do końca prawdą.

Na rynku już działamy długi czas, a w Polsce (Rzeszów) mamy zaplecze: laboratorium, maszyny i zasoby ludzkie w postaci naszych inżynierów i monterów. Współpracujemy z firmami z PRC, ale na naszych warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego przez nasze kontrole i to, że produkcja odbywa się pod nasze specyfikacje możemy pochwalić się bardzo znikomym wskaźnikiem reklamacji - za rok 2018 wyniósł on 0,45% w stosunku do ilości sprzedanych w tamtym roku naszych produktów.

My wiemy co sprzedajmy, Ty wiesz co kupujesz!

Tak wygląda nasz dział serwisu ()

#savio #elektronika

- [www.savio.net.pl](https://www.savio.net.pl/produkty/ - Nasze produkty
- GAMING - nasza sekcja gamingowa
- TVBOX

Ps. Jesteśmy Polską firmą z Rzeszowa ( ͡ ͜ʖ ͡)
SAVIO_multimedia - Spotykamy się tutaj z głosem, że robimy rebranding ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie...

źródło: comment_sklayQiIcvSZgN3TIu1D2uY2Jea7ruZW.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SAVIO_multimedia: @waciak: ok, dzięki to fajnie. Trochę mnie zmyliło pierwsze zdanie z drugiego akapitu, ale czytam jednym okiem, bo w pracy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale fajnie, że polska firma ze sprzętem, będę o was pamiętać przy najbliższym szukaniu elektroniki. Jestem z was dumny.
nie jest to do końca prawdą


@SAVIO_multimedia: a które produkty są w 100% zaprojektowane i wyprodukowane przez Was? Albo przynajmniej które komponenty są przez Was produkowane?
Bądźmy szczerzy - pewnie żadne (mówię tu o klawiaturach, słuchawkach itp).
Poza tym przecież to żadna ujma przyznać się, że w 100% jedziecie na chińskich częściach, albo komponentach robionych w Chinach na Wasze zlecenie z domalowanym Waszym logo - wystarczy, że dacie dobrą cenę i