Wpis z mikrobloga

Chciałabym tak rzucić wszystko i wyjechać w #bieszczady .
Ale serio.
Chętnie bym się wybrała, na kilka dni czy na tydzień, nigdy nie byłam w tych górach.
Tylko ze #stalowawola trochę słaby transport. xD
Nie chciałby ktoś z autem się wybrać we wrześniu, albo jak się wybiera, zabrać mnie? xD
Do #rzeszow bym mogła bez problemu dojechać.
#podkarpacie
  • 35
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Galicja express do Polańczyka na pewno ma zniżkę studencką. Leci przez Janów nisko do Rzeszowa i na Polańczyk, tylko cześć kursów się kończy w Sanoku.
Planuje jechać w Bieszczady autem w jesieni na parę dni, wolałbym żebyś nie miała męża, jestem trochę starszy ale mogę ci wiele zaoferować. Szkoda żeś nie singielka.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz zrobiłaś dobry uczynek niechcący namawiając mnie na wycieczkę, przemyślałem to i jadę nad morze na spokojnie pozwiedzać trójmiasto bez turystycznego tłoku
Dzięki ( )
  • Odpowiedz
@PanSmieszek: Najwcześniej w Rzeszowie mogę być 6:09, także odpada (nawet jakbym na tygodniu pojechała pierwszym busem Marcelem i nie byłoby korków, to przez zmianę przystanku końcowego i tak bym nie zdążyła). Ale dzięki. :)

@madafi: @MercedesBenizPolska: No widzicie, czasem tak bywa, że najlepsze okazje sprzed nosa uciekają. :/
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Koniecznie we wrześniu?

Bo sam sobie wyjazd poprzekładałem przez niespodziewane (jak zwykle) wydarzenia i ludzi kręcących nosami. Ale mam silny zamiar jeszcze w październiku na weekend się urwać o ile pogoda znośna będzie.

Jak coś to bym z StW jechał ;).
  • Odpowiedz