Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! Mój pierwszy post tutaj. :D
Ktoś wie czy w Krakowie są kierunki na studiach na które łatwo się dostać i nie trzeba chodzić? Zależy mi na tym by wyrzucili mnie dopiero po pierwszym semestrze. :D Z góry dzięki. ;)
#studbaza #studbaza #krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RuszBi: @Paterr_S: z UEKu wyrzucają po pierwszym semestrze dopiero, z polibudy gdzieś po 2 miesiącach (studiowałem na PK a na UEKu mieszkałem na akademiku- w sumie dwa kierunki tam zacząłem XD żeby dostać pokój). To było 6 lat temu, więc nie daję sobie ręki obciąć, że coś się nie zmieniło. Na UEKu studiowałem Towaroznawstwo i Informatykę i Ekonometrię.
  • Odpowiedz
@RuszBi: z uekiem to robią jakieś dziwne akcje, więc nawet nie zdziwiłbym się jakby w tym roku zaczęli nawet przed końcem pierwszego semestru wyrzucać, po za tym nie wiem czy jest tam drugi nabór, bo ostro zmniejszyli ilość osób, a niektóre kierunki chyba w ogóle nie uruchomili (sprawdź studia miejskie)
  • Odpowiedz
@RuszBi: UJ socjologia i podobne, dwa lata temu nawet czwarty nabór końcem września czy tam początkiem października był. Niestety nie udało mi się podbić legitki na drugi semestr (chociaż coś słyszałem że jak się zaliczy bhp, zerejestruje na kursy i odda deklaracje to nawet i na drugi się da).
  • Odpowiedz