Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Chciałem napisać, ze w takim razie ostro u ciebie jednak skoczyło, ale sprawdziłem ogłoszenia i w tym momencie mieszkanie z rynku wtórnego, niżej od mojego i z gorszej strony, ale w identycznym układzie kosztuje równe 2x więcej niż ja zapłaciłem za swoje. Wliczając w to remont. Trzeba było kupić dwa :/
  • Odpowiedz
Ostatnio siedze w tym temacie i widzę że dużo mieszkań wystawione jest za dziwne kwoty ale one stoją po kilka miesiecy


@Terki: mieszkanie o którym mówię zeszło w 3 dni xD znam właściciela bo to sąsiad

Ogólnie też znaleźć 2 pokojowe mieszkanie to nie problem ale ludzie 3 pokojowe jednak chca


@Terki: uff, dobrze ze wzielismy 3 pokojowe z mozliwoscia dobudowania 4tego

Ale jak ktoś ma dawać na Jasieniu czy
  • Odpowiedz
@Terki: nie napisałem że moje osiedle jest 12k za metr xD Ja na pewno mógłbym o tyle krzyknąć, bo nie mam ikei, a prawdziwe drewno, klime i fajne bajery na mieszkaniu, po prostu zdziwilo mnie ze tamto tak szybko poszło :)
  • Odpowiedz
@eszilala: @Terki: jeszcze dodam: u mnie jest full smart home (kamery, wszystkie światła smart, czujki ruchu, otwarcia okien, drzwi, dymu, zalania, i to nie te gownorobygowskie tylko hue+fibaro+arlo), nawet klima pod wifi podpięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z ciekawości chyba poproszę o jakąś wycenę kiedyś
  • Odpowiedz
Też wiadomo czy to ciemne mieszkanie czy raczej słoneczne w sensie jest światło.


@Terki: a weź, chciałem słoneczne mieszkanie, i teraz z zamkniętymi roletami całe dnie siedzę i nagrzanym do 30 stopni mieszkaniem xD Nie warto było #!$%@?
  • Odpowiedz
@Terki: @Rabusek W moim przypadku było podobnie - padło na Morene bo jest tańsza niż Garnizon czy Browar gdzie wstępnie myślałam, ale właśnie po 12k chodziły. Oglądałam całkiem spoko na Słonecznej Morenie za 8300 za metr, narożne 3pok, południowo-wschodnie a i tak się nie zdecydowałam (może to był błąd :P) i padło na Central Park. Chociaż jakby miało takie bajery, o których piszesz myślę, że mogły by mi nieco zawrócić w
  • Odpowiedz
padło na Central Park


@eszilala: my byliśmy zdecydowani na central park, ale niestety ceny były dużo wyższe (7900 za deweloperskie mieszkanie) plus każde mieszkanie miało taki półokrąg którego zwyczajnie nie da się zagospodarować... :/
  • Odpowiedz
@Rabusek hm, wychodzi na to że przy wtórnym nie ma tak dużej różnicy w cenie, a jednak central park przekonał mnie bardziej lokalizacją i jakością (przynajmniej na moje nieprofesjonalne oko). Ale jeśli by to była tak jak w Twoim przypadku róznica ok 1.5k za metr to już wybór by nie był taki oczywisty.
  • Odpowiedz