Wpis z mikrobloga

  • 45
Takie trochę małe chwalesie. Bylem dzisiaj na Monzie i mialem rowniez okazje byc wśród całej tej rzeszy kibiców na prostej startowej podczas hymnu dla zwycięskiego zespołu. (btw. chyba moj najszybciej przebiegniety kilometr ever ;)
A włoski hymn na żywo w takich okolicznościach? MEGA ciary!

Praktycznie tuz przede mną wielka flaga tifosi.

https://streamable.com/ax8gm

  • 20
via Mikroblog+
  • 6
@naczelnyhejterinternetu hmm, przy okazji zrobilem sobie tygodniowe wakacje, ale obstawiam że caly tygodniowy wyjazd (Bergamo, Mediolan na 5 dni, Como), ze wszystkim zamknę sie w 5k pln.

Z tego co moze Was zainteresowac jako wyjazd na f1:
Bilet na f1 300 euro
Ryanair w obie strony 200zl
Kolej z Bergamo do Mediolanu 5,5 euro
Metro 2 euro
Kolej z Mediolanu do Biassomo-Lecco 2,5 euro (autobus chyba tez tyle kosztuje)
AirBnb 4 dni
via Mikroblog+
  • 0
@naczelnyhejterinternetu polecam, naprawdę bardzo dobrze wydane pieniądze. Liczylwm na ciut lepszą pogodę (w piątek lało, dzisiaj od rana tez), ludzi peeeełno. Kolejki wszedzie jak za prlu. Ale Wlosi sie postarali - porzadku wszedzie pilnuje policja i carrabinieri, informacje sa na biezaco, Trenord (kolej) puszcza pociagi srednio co 20 minut z racji weekendu f1, no i co spoko: z większością ludzi w sklepie, restauracji, na dworcu, policją czy ludzmi spotkanymi na ulicy, dogadasz
via Mikroblog+
  • 0
@mat154 ja bylem w Adidasach i tak skakalem wprawdzie między tymi kaluzami i bagnami, ale buty czyste ;)

Ale ta różnica w cenie hotelu/airbnb nie jest mega duza wzgledem Bergamo - a to jednak Mediolan! (36 płaciłem w Bergamo, 50 wyszedl mnie Mediolan) No ale na tor i tak trzeba dojechać, wiec tej kasy nie oszczędzisz ;)
via Mikroblog+
  • 1
@Kutecz dokładnie tak to wyglądało ;) Kierowcy przejechali przez metę, ludzie zaczeli sie juz zbierac z miejsc. Zeszlismy z trybun na parter i tam obok byly juz otwarte bramy na tor. Wiec długa i do przodu! ;) Siedzialem na 6A, dokładnie 200m przed 1 zakrętem, ale to jednak kawal drogi jest do przebiegnięcia xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelus: 6a? Ja byłem na 6b. Podobny schemat, też Mediolan. Ogólnie jedyne co mi się rzuciło w oczy to trochę chaosu i błoto. No ale dzisiejszy wyścig wszystko zrekompensowal :D
via Mikroblog+
  • 0
@rejestracjaniedziala jakiego bana? Ja wnosilem swoją wodę zarówno w czwartek, jak i w sobotę czy niedzielę. Nie mozesz miec nakrętek, ale butelkę z zawartością możesz wnieść. Nawet na stronie toru napisali jak - balon zamiast nakrętki xD działa, wnosilem tak za kazdym razem 3 butelki 0.5l
Za kazdym razem bez problemu przeszedłem kontrolę, nawet sie śmiali, ze "cool idea" ;)
@noelus No dobra, na balon nie wpadlem xD dla mnie (I dla wszystkich dookola mnie) zakaz byl rownoznaczny z banem na wode, bo co ci po 4 butelkach bez nakretki :p a tlumaczenie tego wzgledami bezpieczenstwa przy jednoczesnym sprzedawaniu piwa w szklanych butelkach jest bez sensu. Zreszta, w tych barach nawet w pozory sie nie bawili i wody czy piwa nie odkrecali przy sprzedazy.
via Mikroblog+
  • 0
@rejestracjaniedziala tak, widzialem wlasnie. I tez mnie to smieszylo: szklana butelka ok, nakrętka to smiercionosna bron xD Jedynymi na torze którzy odkrecali butelki przy kupnie, byli ci z 'walking baru'.

Powerbanki niby tez banowali, a wnioslem normalnie w reku, bez żadnego ukrywania, razem z telefonem i biletem