Wpis z mikrobloga

Moim ulubionym zajęciem, zaraz obok picia piwa i rozmyślaniem nad sytuacjami w których się nigdy nie znajdę, jest oglądanie świata według kiepskich. Oczywiście mam na myśli oglądanie starych odcinków takich jak np. Kotłowy, Kurakao drink, Balcyrewicz musi odejść, grzałka... Wspaniała gra aktorska, taka naturalna i niewymuszona, dużo humoru i ogólnie pomysły na odcinki były rewelacyjne...nie to co teraz... Ta Jolasia jest strasznie #!$%@?, taka typowa p0lka, #!$%@?ąca i pretensjonalna, Walduś z nieokrzesanego młodziaka stał się pantoflem i beciakiem, paździoch to ledwie te kwestie już wymawia, wygląda jakby miał zaraz faktycznie zejść na ten zawał... Ale doceniam to, że jako jeden z nielicznych się jeszcze stara... Boczek bardziej prymitywny niż kiedyś, dziwnie się go już słucha, Ferdek zdziadział i jego #!$%@? wszystkich naokoło wygląda żenująco,widać że mu się już nie chce i ma #!$%@?, a Halinka to mam wrażenie, że już sie kompletnie tam nie odnajduje, no ale wiadomo, kasa lepsza niż w teatrze, a poza kiepskimi to ja jej nigdzie nie widziałem... I pewnie nie zobaczę... No nic, wracam do oglądania 4 sezonu, gdzie mamy takie diamenty jak: Tyrtum pyrtum, harakiri, ręka wisielca czy edzio ośmiornica... Kurła, kiedyś to było

#przegryw
  • 4