Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dzarafasaraja: przypomniałeś mi akcje jak byłem z kuzynem w Turynie. Weszliśmy do małego spożywczaka, rozglądam się za prowiantem, a kuzyn zaczyna gadać swoim esperanto (angielsko-niemiecko-polsko-migowym) ze sprzedawcą. Po chwili idzie na zaplecze. Wraca i oświadcza, że go przycisnęło i musiał się wylać. U Włocha w spożywczaku XD
  • Odpowiedz
@dzarafasaraja: ehhh, dobry czlowieku. Kiedys bylem na pierwszym spacerze z laską, która mi się od dawna podobała, ale wczesniej kilka piwek z kumplami, bo ten cały spacer to na spontanie wyszedł. Podczas spaceru cisnienie na pecherz przebija juz pierwszą kosmiczną. Wbiłem do społemu, że niby coś do przegryzienia i mówię jaka akcja. Miła pani wpuściła na zaplecze do wc i jezuuuu, co to była za ulga
  • Odpowiedz
@dzarafasaraja: @majster0f0ri0n: @dzarafasaraja: @noodle_kasic: @Wielki_Czerwony_Smok: @StayAlive: kilka dni temu przy drodze ekspresowej, która notabene jest w budowie, w godzinach szczytu kiedy natężenie ruchu jest tak duże, że sznurek aut przemieszcza się ze średnią prędkością 5 km/h, busiarz stanął na awaryjnych i dosłownie 5 metrów od drogi, nawet nie chowając się, bo nie miał za czym, przykucnął, ściągnął spodnie i zaczął
  • Odpowiedz